Ev Temizliği

Ev Temizliği

Ev Temizliği

Ev temizliği, ofis ve işyeri temizliği gibi alanların haftanın belirli günlerinde temizlenmesi için temizlik hizmeti veren temizlik firmalarından gündelikçi bayan temizlikçi personel isteyebilirsiniz. Temizlik deneyimi ve tecrübesi olan temizlikçi personeller sizlerin belirlediği günlerde ve saatlerde ev temizliği hizmeti vermektedir. Gündelik temizlikçi personeller özellikle çalışan bayanlar için en çok tercih edilen bir seçenektir. Temizlikçi temizlik elemanı ev temizliğinde odaların temizliği, cam silme, mutfak temizliği, yatak odası temizliği, oturma odası ve salon temizliği, banyo temizliği, tuvalet temizliği, balkon ve kapıların temizliği, zemin temizliği, duvar silme gibi alanların temizliğini yapmaktadır. Gündelik temizlikçiler sizlerin talepleri doğrultusunda çamaşır, ütü, yemek ve bulaşık konusunda da müşterilerine yardımcı olmaktadır. Her türlü temizlik işlerinde deneyimli ve tecrübeli gündelik temizlikçiler firmamızda bulunmaktadır. Ev temizliği, yaşam alanlarımızın temiz, düzenli ve sağlıklı olmasını sağlayan önemli bir süreçtir. Her odanın ve eşyanın düzenli tutulması, temizlenmesi ve hijyenik bir ortamın oluşturulması için belirli aşamalardan geçilir. Ev temizliği hizmetinde şirketin fiyatlandırma politikası ve sözleşme detayları açık ve anlaşılır olmalıdır. Hizmet bedelleri, ek ücret ve sözleşme koşulları önceden net bir şekilde belirtilmelidir. Bu sayede, sonradan karşılaşılabilecek anlaşmazlıkların önüne geçilebilir. Ev temizliği fiyatları temizlenecek olan alanın küçüklüğüne veya büyüklüğüne göre değişim göstermektedir. Ev temizliği şirketleri müşteri memnuniyetine büyük önem verirler. Müşterilerin isteklerini dikkate alır, özel talepleri cevap verir ve genellikle esneklik gösterirler.

Mutfak temizliği

Mutfak temizliğinde çöpler toplanır boşaltılır ve yeni çöp torbaları konulur. Mutfak dolapları dıştan temizlenir ve erişebilir üst yüzeylerin tozları alınır. Bulaşıklar toplanır ve bulaşık makinesine yerleştirilir gerekirse yıkanır. Bulaşık makinesi dolu ise boşaltılıp kirli bulaşıklar yerleştirilir. Ocak, ocak duvarları, tezgâh etrafındaki fayanslar ve davlumbazlar temizlenir. Mutfak temizliği için gerekli hijyen koşulları sağlanır.

Yatak Odası Temizliği

Yatak odası temizliği, günün yorgunluğunu atmak ve rahat bir uyku için önemli bir alanı temsil eder. Yatak odasının temizliği, hem rahat bir uyku ortamı sağlamak hem de sağlıklı bir ortam yaratmak açısından oldukça önemlidir. Yatak odası temizliğinde, yatak odasının zemini, halı ve fayans fark etmeksizin temizlenmelidir. Yatak çarşafları ve nevresimler, düzenli aralıklar ile değiştirilmelidir. Yatak temizliği için elektrik süpürgesi kullanılarak tozlar alınmalı ve ardından yatağın kenarları, yayları ve yüzeyi vakumlanmalıdır. Dolapların düzenli tutulması ve gereksiz eşyaların çıkarılması, odanın daha ferah görülmesini sağlar. Giysilerin katlanması ve düzenli yerleştirilmesi, dolapların düzenli olmasını sağlar.

Oturma Odası ve Salon Temizliği

Oturma odası ve salon, misafirleri ağırladığımız, dinlendiğimiz ve vakit geçirdiğimiz bir alandır. Oturma odası ve salon temizliği, oturma odası mobilyaları özel mobilya temizleyicileri veya uygun temizlik malzemeleri kullanılarak temizlenmelidir. Zeminler süpürülmeli ve silinmelidir. Yüzeyler, tozlar alındıktan sonra temizlik malzemeleri ile silinerek hijyen sağlanmalıdır. Halılar elektrik süpürgesi ile temizlenebilir veya halı şampuanlama işlemine tabi tutulabilir. Perdeler de düzenli olarak yıkanmalı veya tozları alınmalıdır.

Banyo Temizliği

Banyo, hijyenin ön planda olduğu bir alan olup, düzenli olarak temizlenmelidir. Banyo temizliği, duşakabin camları ve duvarları, özel duş temizleyicileri veya doğal temizleyicilerle temizlenmelidir. Küf oluşumunu engellemek için düzenli olarak temizlik gereklidir. Tuvalet ve lavabo temizliği için uygun temizlik ürünleri kullanılmalıdır. Yüzeyler temizlenmeli ve ardından dezenfekte edilmelidir. Banyo aynaları ve fayanslar, cam temizleyiciler veya doğal karışımlar kullanılarak temizlenmelidir.

Sıkça Sorulan Sorular

Hangi günler hizmet alabilirim?

Talebinize göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz.

İstanbul'da uzun yıllardır temizlik hizmetleri sunan Fiyaka Temizlik Hizmetleri, verilen hizmet ve çalışan güvenirliliği açısından gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bir temizlik firmasıdır ve bu yüzden temizlik hizmeti alırken evde bulunmanız zorunlu değildir. Ancak ilk temizlik hizmetimizde, sizin öncelik ve hassasiyetlerinizi daha iyi yerine getirebilmemiz açısından evde bulunmanız uygun olabilir.

Yönlendirdiğimiz temizlik personelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli düzenli olarak size yönlendirebiliyoruz.

Talepleriniz doğrultusunda yönlendireceğimiz personel ya da personellerimiz sabah 09.00'dan akşam 17.00'a kadar sizlere yardımcı olmaktadır..

Fiyaka Temizlik olarak biz temizliğin bir sanat olduğuna inanıyoruz.
Kurumsal kimliğimiz ve deneyimli personelimizle “profesyonel” sonuçlar sunuyoruz.
En önemli reklamın “memnuniyet” olduğuna inanır, en güçlü yanımız olarak müşteri memnuniyetini görürüz.
Güçlü ilişkiler kurarız ve “ömür boyu müşteriler” ediniriz.
Masraftan kaçınmaksızın en kaliteli ekipmanları kullanır, en doğal ve etkin deterjanları tercih ederiz.
Biz müşterilerimizin, iş arkadaşlarımızın ve şirket gizli bilgi ve varlıklarının “mahremiyetini ve güvenliğini” koruyoruz.
En iyi hizmeti ödün vermeden sürdürme ve “güvenli ve kazasız bir ortam” yaratma sorumluluğumuzun farkındayız.

Ev temizliği temizlik fiyatları, evin büyüklüğü, temizlik hizmetinin detayları ve ekstra istenilen hizmete göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle, temizlik şirketi ile iletişime geçerek fiyat teklifi almak en doğru seçenek olacaktır.