Kadıköy Temizlik Şirketi

Kadıköy Temizlik Şirketi

Kadıköy Temizlik Şirketi

Kadıköy, İstanbul'un doğusunda yer alan bir ilçedir. Gelişen yapısıyla birlikte şirketlerin ve işletmelerin fazlalaşmasıyla birlikte temizlik hizmetlerine olan ihtiyaç da artmıştır. Kadıköy'de hizmet veren birçok temizlik şirketi bulunmaktadır. Kadıköy temizlik şirketleri, ev temizliği, ofis temizliği, dış cephe cam temizliği, inşaat sonrası temizlik, ofis temizliği, villa temizliği gibi çeşitli hizmetler sunmaktadır. Temizlik şirketleri, profesyonel ve deneyimli ekipleriyle müşterilerine kaliteli hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Temizlik şirketleri genellikle müşterilerin istekleri doğrultusunda çalışmaktadır. Bu nedenle müşteriler, temizlik şirketinden önceden belirlenen hizmetleri talep edebilirler. Şirketler, genellikle müşterilerin ev veya iş yerine gelerek ihtiyaçları belirler ve buna göre bir planlama yaparlar. Kadıköy temizlik şirketi, genellikle kaliteli ve profesyonel temizlik malzemeleri kullanmaktadır. Bu sayede hem hijyenik bir temizlik sağlanmakta hem de eşyalara zarar verilmemektedir. Şirketler, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hızlı ve etkili bir temizlik hizmeti sunmaktadır. Temizlik şirketlerinin fiyatları, hizmetin türüne, yapılan işin zorluk derecesine ve alanın büyüklüğüne bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Müşteriler, genellikle temizlik şirketine iletişim kurarak fiyat teklifi alabilir ve hizmetler hakkında detaylı bilgi edinebilirler. Kadıköy'de temizlik şirketi seçerken, şirketin deneyimli ve profesyonel olmasına dikkat etmek önemlidir. Ayrıca hizmet verilen müşterilerin yorumlarını da kontrol etmek faydalı olabilir. Temizlik şirketleri genellikle sözleşme yapılarak hizmet alınan süreyi belirlemektedir.

Tadilat sonrası ev temizliği firmamız ince temizlik ve detaylı temizlik konusunda uzmandır. Ev veya işyeriniz için yaptırdığınız tadilat sonrasında daha hijyenik ve temiz bir yaşam alanı için sizler de firmamız ile görüşebilirsiniz.

Kadıköy'de Gündelik Temizlikçiler

Ev temizliği ya da ofis temizliği yaptırmak istiyorsanız ve son derece yoğun olduğunuz için günlük temizlikleri daha ideal buluyorsanız, Kadıköy'de gündelik temizlikçiler ile ev temizliği ya da ofis temizliği hizmetlerinden yararlanmak sizler için en akıllıca çözüm olacaktır. Gündelik temizlikçiler hizmet kapsamına ev temizliği, ofis temizliği, işyeri temizliği, lokanta ve restoran temizliği, otel temizliği, büro temizliği, rezidans temizliği gibi hizmetler dahildir. Ev temizliğinde odaların temizliği, mutfak temizliği, salon temizliği, cam temizliği, balkon temizliği, zemin temizliği, ütü, bulaşık, çamaşır katlama ve çocuk bakımı gibi hizmetler de olabilir.

Günlük temizlik konusunda ev ya da işyerlerin de akla ilk gelebilecek olan mutfak temizliğinde her nokta detaylı bir şekilde ve özel temizlik ürünleri ile temizlenmektedir. Mutfak temizliğinde ocak, ocak duvarları, fayanslar, tezgâh, ankastre, lavabo ve bataryalar derinlemesine temizlenir. Kapılar, camlar, pervazlar silinir ve mutfaktaki tüm prizlerin tozları alınır. Dolap temizliği yapılır, halı süpürülür ve zemin temizliği yapılır.

Kadıköy'de gündelik temizlikçiler sayesinde, ev içerisinde bulunan oda ve salon temizliği olmak üzere tüm mobilyaların yüzeyleri dikkatlice silinmekte, camlar, zeminler ve duvarlara uygun temizlik ürünleri ile temizlik işlemi uygulanmaktadır. Oturma odasında bulunan yastık ve minderlerin tozları alınır ve koltukların erişilmeyen yerlerindeki tozlar da elektrik süpürgesi ile çekilir. Şifonyerler, biblolar, duvardaki çeşitli raflar ve tablo gibi çeşitli aksesuarların her birinin temizliği de özenle yapılır. Kapılır, kapı kulpları, aynalar, bataryalar, masalar, sandalyeler ve prizler silinir tüm tozları alınır. Kadıköy'de gündelik temizlikçiler, ofis temizliği işleminde ise müşteri istekleri doğrultusunda temizlik işlemlerini gerçekleştirerek temizlik sürecini tamamlarlar.

Sıkça Sorulan Sorular

Hangi günler hizmet alabilirim?

Talebinize göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz.

İstanbul'da uzun yıllardır temizlik hizmetleri sunan Fiyaka Temizlik Hizmetleri, verilen hizmet ve çalışan güvenirliliği açısından gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bir temizlik firmasıdır ve bu yüzden temizlik hizmeti alırken evde bulunmanız zorunlu değildir. Ancak ilk temizlik hizmetimizde, sizin öncelik ve hassasiyetlerinizi daha iyi yerine getirebilmemiz açısından evde bulunmanız uygun olabilir.

Yönlendirdiğimiz temizlik personelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli düzenli olarak size yönlendirebiliyoruz.

Talepleriniz doğrultusunda yönlendireceğimiz personel ya da personellerimiz sabah 09.00'dan akşam 17.00'a kadar sizlere yardımcı olmaktadır..

Fiyaka Temizlik olarak biz temizliğin bir sanat olduğuna inanıyoruz.
Kurumsal kimliğimiz ve deneyimli personelimizle “profesyonel” sonuçlar sunuyoruz.
En önemli reklamın “memnuniyet” olduğuna inanır, en güçlü yanımız olarak müşteri memnuniyetini görürüz.
Güçlü ilişkiler kurarız ve “ömür boyu müşteriler” ediniriz.
Masraftan kaçınmaksızın en kaliteli ekipmanları kullanır, en doğal ve etkin deterjanları tercih ederiz.
Biz müşterilerimizin, iş arkadaşlarımızın ve şirket gizli bilgi ve varlıklarının “mahremiyetini ve güvenliğini” koruyoruz.
En iyi hizmeti ödün vermeden sürdürme ve “güvenli ve kazasız bir ortam” yaratma sorumluluğumuzun farkındayız.

Ev temizliği temizlik fiyatları, evin büyüklüğü, temizlik hizmetinin detayları ve ekstra istenilen hizmete göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle, temizlik şirketi ile iletişime geçerek fiyat teklifi almak en doğru seçenek olacaktır.