Otel Temizliği- Kat Görevlisi

Otel Temizliği- Kat Görevlisi

Otel Temizliği- Kat Görevlisi

İş ve tatil maksatlı gideceğiniz bölgede konaklama yapacağınız otelin temizliği ve hijyeni oldukça önemlidir. Kaldığınız otelde hoşunuza gitmeyen bazı olayları görmezden gelebilirsiniz ama hijyenik olmayan bir mekanı görmezden gelemezsiniz. Dolayısıyla hijyen her alanda ilk sırada geldiğinden ve her birey için önem teşkil ettiğinden ötürü otel işletmeliciği yapan kişilerin Otel Temizliği konusunda titiz davranması gerekmektedir. Bu konuda firmamızın yılların vermiş olduğu tecrübesi ile sizlerin en iyi yardımcısı olacağını belirtmek isteriz. Merakınıza karşın boş zamanlarda temizlik işlemlerinin oldukça kolay bir şekilde yapıldığını söyleyebiliriz. Ancak otelin yoğun olduğu zamanlarda da müşterilere rahatsızlık vermeden temizlik işlemlerini sorunsuz bir şekilde yerine getirmekteyiz. Kat görevlisi, konaklama tesislerinde kat hizmetleri standartlarına uygun şekilde, cam, yer, lavabo, yatak, ayna gibi birçok unsurun temizliğini yapan kişidir.

Otel Temizliği Nasıl Yapılır?

Otel temizliği nasıl yapılır, müşterilerimizin bilmesi gereken konulardan bir tanesidir. Aslında otel temzliği başlı başına bir uzmanlık alanıdır. Kat temizlikleri, ortak kulanım alanlarının temizliği, oda temizlikleri gibipek çok alandan oluştuğu için profesyonel bir ekip olmadan bu temizliği sağlamak mümkün değildir. Neyse ki bizim firmamız profesyonel bir ekibe sahiptir. İnsanların yoğun olarak kullandığı yerlerde aksatılmadan temizlik yapılması gerekiyor. Sadece müşterilerin kullandığı otel kısımları değil aynı zamanda bulaşıkhane, çamaşırhane ve mutfak gibi otelin diğer alanlarını da temizliğimize tabi tutuyoruz. Temizlik şirketi olarak temizlik hizmetimizi, tertipli bir şekilde yapmaktayız.

Sıkça Sorulan Sorular

Hangi günler hizmet alabilirim?

Talebinize göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz.

İstanbul'da uzun yıllardır temizlik hizmetleri sunan Fiyaka Temizlik Hizmetleri, verilen hizmet ve çalışan güvenirliliği açısından gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bir temizlik firmasıdır ve bu yüzden temizlik hizmeti alırken evde bulunmanız zorunlu değildir. Ancak ilk temizlik hizmetimizde, sizin öncelik ve hassasiyetlerinizi daha iyi yerine getirebilmemiz açısından evde bulunmanız uygun olabilir.

Yönlendirdiğimiz temizlik personelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli düzenli olarak size yönlendirebiliyoruz.

Talepleriniz doğrultusunda yönlendireceğimiz personel ya da personellerimiz sabah 09.00'dan akşam 17.00'a kadar sizlere yardımcı olmaktadır..

Fiyaka Temizlik olarak biz temizliğin bir sanat olduğuna inanıyoruz.
Kurumsal kimliğimiz ve deneyimli personelimizle “profesyonel” sonuçlar sunuyoruz.
En önemli reklamın “memnuniyet” olduğuna inanır, en güçlü yanımız olarak müşteri memnuniyetini görürüz.
Güçlü ilişkiler kurarız ve “ömür boyu müşteriler” ediniriz.
Masraftan kaçınmaksızın en kaliteli ekipmanları kullanır, en doğal ve etkin deterjanları tercih ederiz.
Biz müşterilerimizin, iş arkadaşlarımızın ve şirket gizli bilgi ve varlıklarının “mahremiyetini ve güvenliğini” koruyoruz.
En iyi hizmeti ödün vermeden sürdürme ve “güvenli ve kazasız bir ortam” yaratma sorumluluğumuzun farkındayız.

Ev temizliği temizlik fiyatları, evin büyüklüğü, temizlik hizmetinin detayları ve ekstra istenilen hizmete göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle, temizlik şirketi ile iletişime geçerek fiyat teklifi almak en doğru seçenek olacaktır.