Cafe Temizliği- Restoran Temizliği

Cafe Temizliği- Restoran Temizliği

Cafe Temizliği ve Restoran Temizliği

Gittiğimiz kafe veya restoranlarda dikkat ettiğimiz bulunmamız gereken ortamın temiz ve hijyenik olmasıdır. Hiç kimse hijyenik veya temiz bir cafe veya restorana oturarak, bir şeyler yiyip içerek zamanını harcamak istemez. Restoran ve kafe sahipleri iş yerlerinde gereken hijyeni ve temiz görünümü profesyonel temizlik hizmeti alarak sağlayabilirler. Cafe temizliği ve restoran temizliği sırasında en önemli sorunlar mutfak alanları ve davlumbazlarda oluşan yağ ve kalıntılardan oluşmaktadır. Profesyonel ekiplerimiz ile bu kalıntıları hiçbir iz bırakmadan temizleyerek, istenilen sağlıklı ortamı oluşturuyoruz. Cafe ve restoran temizliğinde, temizlik ekiplerimiz restoranda bulunan masa, sandalye, servis arabaları, tezgâh, ocak ve zeminleri detaylı bir şekilde temizlemektedir. Temiz bir ortam müşterilerin daha çok dikkatini çekecektir. Temizlik şirketi olarak daima müşteri memnuniyetini ilk sırada tutarak, hizmet vermeye devam ederken, son model temizlik ürünleri ve malzemeleri kullanmayı ilke olarak benimsediğimizi hatırlatmak isteriz. Sadece temizlik olarak düşünmediğimiz işimizi en ince detaya kadar sorunsuz olarak, teslim etmeye de özen gösteriyoruz. Bu konuda temizlik personellerimizin gösterdiği özen ile daima memnun kalışların ve geri dönüşlerin bizler için daha değerli olduğunu bilmenizi isteriz.

Sıkça Sorulan Sorular

Hangi günler hizmet alabilirim?

Talebinize göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz.

İstanbul'da uzun yıllardır temizlik hizmetleri sunan Fiyaka Temizlik Hizmetleri, verilen hizmet ve çalışan güvenirliliği açısından gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bir temizlik firmasıdır ve bu yüzden temizlik hizmeti alırken evde bulunmanız zorunlu değildir. Ancak ilk temizlik hizmetimizde, sizin öncelik ve hassasiyetlerinizi daha iyi yerine getirebilmemiz açısından evde bulunmanız uygun olabilir.

Yönlendirdiğimiz temizlik personelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli düzenli olarak size yönlendirebiliyoruz.

Talepleriniz doğrultusunda yönlendireceğimiz personel ya da personellerimiz sabah 09.00'dan akşam 17.00'a kadar sizlere yardımcı olmaktadır..

Fiyaka Temizlik olarak biz temizliğin bir sanat olduğuna inanıyoruz.
Kurumsal kimliğimiz ve deneyimli personelimizle “profesyonel” sonuçlar sunuyoruz.
En önemli reklamın “memnuniyet” olduğuna inanır, en güçlü yanımız olarak müşteri memnuniyetini görürüz.
Güçlü ilişkiler kurarız ve “ömür boyu müşteriler” ediniriz.
Masraftan kaçınmaksızın en kaliteli ekipmanları kullanır, en doğal ve etkin deterjanları tercih ederiz.
Biz müşterilerimizin, iş arkadaşlarımızın ve şirket gizli bilgi ve varlıklarının “mahremiyetini ve güvenliğini” koruyoruz.
En iyi hizmeti ödün vermeden sürdürme ve “güvenli ve kazasız bir ortam” yaratma sorumluluğumuzun farkındayız.

Ev temizliği temizlik fiyatları, evin büyüklüğü, temizlik hizmetinin detayları ve ekstra istenilen hizmete göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle, temizlik şirketi ile iletişime geçerek fiyat teklifi almak en doğru seçenek olacaktır.