Personel Tedarik Hizmeti

Personel Tedarik Hizmeti

Personel Tedarik Hizmeti

Firmamız, personel almak isteyen kuruluşlara gündelik, aylık veya yıllık personel tedarik hizmeti vermektedir. Şirket, çalışanlarımızın senelik izin kullanma ya da uzun süreli zorunlu izin kullanması durumunda firmamız geçici veya daimî olarak çalışacak personel temini desteği vermektedir. Şirketlere bilgi işlem görevlisi, gözetim görevlisi, sekreter, ofis elemanı, çay servis elemanı, paketleme, arşivleme, depolama, zarflama, otel temizliği ve kat görevlisi gibi alanlarda personel tedarik hizmeti vermekteyiz. Çalışacak olan personelin tüm yasal sorumluluğu şirketimizin güvencesi altındadır. Personel temini hizmetinde, müşterilerimizin ihtiyacı olan kaliteli elemanların bulunması, giydirilmesi ve bordrolama hizmeti bulunmaktadır. Personellerin yönlendirilmesi ve yönetilmesi müşteriler tarafından yapılmaktadır. Kurumların temizlik hizmetinin yanı sıra, çeşitli gereksinimler doğrultusunda çalışarak, personellere ihtiyaçları olmaktadır. Talep edilen işlere uygun deneyimli personeller, firmamız tarafından son derece titizlikle yerine getirilir.

Personel Temini Prensiplerimiz

Firmamızca, personel temini prensiplerimiz, aşağıdaki şartlar yerine getirilerek yapılmaktadır.

Personel Seçilmesi; Müşterinin isteği doğrultusunda personellerimiz şirketimiz tarafından sağlanmaktadır. Müşteriden alınan onay sonucunda, personelin güvenlik soruşturması, işe girişi işlemleri belirlenen rakamlara göre hareket edilerek, işi girişi yapılır. İş öncesi idari ve işle alakalı seminer verildikten sonra, personel iş başı yapmaya hazır hale getirilir.

Personel Kıyafeti; Müşterinin isteği doğrultusunda, çalışma alanında giyilecek elbiseler belirlenir ve personellerin kullanması sağlanır.

Personellerin Özlük Hakları; Hizmet kalitesinin yüksek olabilmesi için personellerin motivasyonunun sürekli yüksek tutulması ve özgüveninin yüksek tutulması sağlanır. Bunun bilincinde olan firmamız, personellerin her türlü yasal haklarını gözetmektedir. Çünkü kaliteli hizmetin temelinde, kaliteli personele sahip olmak yatar. Firmamız, personellerin yapacakları hizmet özelliklerine göre iş başı yapmadan önce hizmet içinde eğitime tabii tuttuğumuz personellerimiz ile standartları daima yukarıya çekmeyi hedefliyoruz.

Personel ihtiyacı konusunda İstanbul geneline hizmet veriyoruz. İşimizi hatasız ve hızlı bir şekilde yaparak, mükemmele ulaşmak, müşteri beklentilerini ilk ve her seferinde yerine getirmek kalite anlayışımızdır.

Personellerimiz; Otel görevlisi / kat görevlisi / yükleme-boşaltma personeli / forklift ve reach truck operatörü / etiketleme personeli / paketleme personeli / ürün toplama personeli / iade ürün kontrol personeli / gözetim görevlisi / santral memuru / temizlik ve servis personeli / muhasebe personeli / veri giriş personeli / teknik personel / mal kabul personeli / ürün kabul personeli olarak sınıflandırılmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Hangi günler hizmet alabilirim?

Talebinize göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz.

İstanbul'da uzun yıllardır temizlik hizmetleri sunan Fiyaka Temizlik Hizmetleri, verilen hizmet ve çalışan güvenirliliği açısından gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bir temizlik firmasıdır ve bu yüzden temizlik hizmeti alırken evde bulunmanız zorunlu değildir. Ancak ilk temizlik hizmetimizde, sizin öncelik ve hassasiyetlerinizi daha iyi yerine getirebilmemiz açısından evde bulunmanız uygun olabilir.

Yönlendirdiğimiz temizlik personelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli düzenli olarak size yönlendirebiliyoruz.

Talepleriniz doğrultusunda yönlendireceğimiz personel ya da personellerimiz sabah 09.00'dan akşam 17.00'a kadar sizlere yardımcı olmaktadır..

Fiyaka Temizlik olarak biz temizliğin bir sanat olduğuna inanıyoruz.
Kurumsal kimliğimiz ve deneyimli personelimizle “profesyonel” sonuçlar sunuyoruz.
En önemli reklamın “memnuniyet” olduğuna inanır, en güçlü yanımız olarak müşteri memnuniyetini görürüz.
Güçlü ilişkiler kurarız ve “ömür boyu müşteriler” ediniriz.
Masraftan kaçınmaksızın en kaliteli ekipmanları kullanır, en doğal ve etkin deterjanları tercih ederiz.
Biz müşterilerimizin, iş arkadaşlarımızın ve şirket gizli bilgi ve varlıklarının “mahremiyetini ve güvenliğini” koruyoruz.
En iyi hizmeti ödün vermeden sürdürme ve “güvenli ve kazasız bir ortam” yaratma sorumluluğumuzun farkındayız.

Ev temizliği temizlik fiyatları, evin büyüklüğü, temizlik hizmetinin detayları ve ekstra istenilen hizmete göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle, temizlik şirketi ile iletişime geçerek fiyat teklifi almak en doğru seçenek olacaktır.