İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat sonrası temizlik, yapılan inşaat veya tadilat çalışmasının ardından ortaya çıkan kiri, atıkları ve kalıntıları temizlemeyi içerir. Bu aşama inşaat sürecinin tamamlanmasının ardından yapılmalıdır ve bu noktada profesyonel bir temizlik hizmeti gerektirir. İşte, inşaat sonrası temizlik şirketleri bu temizlik alanlarında devreye girmektedir. Firmamız inşaat sonrası temizlik hizmetleri ile verdiği alanlarda yapım aşamasında oluşan tüm atıkları, tüm pislenmeleri detaylı olarak temizleyerek alanların ek hiçbir işlem yapmadan taşınılabilir hale getirmeyi sağlamaktadır. İnşaat bitiminde kalan bütün artıkların detaylı olarak temizlenip evin kullanılabilir bir hale getirilmesini sağlamaktayız.

İnşaat Sonrası Temizlik Şirketlerinin Sağladığı Hizmetler

1. Esneklik ve Zaman Yönetimi

İnşaat sonrası temizlik, genellikle belirli bir süre içinde tamamlanması gereken bir işlemdir. Profesyonel temizlik şirketleri esnek bir program sunarlar ve zaman yönetimini etkin bir şekilde yaparak işleri zamanında ve verimli bir şekilde bitirirler. İnşaat sonrası temizliğin fiyatını belirleyen faktörler, inşaat sonrası temizlik şirketinin fiyatları çeşitli faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterir. İnşaat alanının büyüklüğü ve karmaşıklığı, yapılan inşaat türü ve malzemeler, kullanılacak temizlik ürünlerinin türü ve kalitesi, işin detayı ve temizlik gereksinimleri, şirketin deneyimi ve uzmanlığı inşaat sonrası temizlik şirketlerinin sağladığı hizmetler arasında gelmektedir.

2. Detaylı Temizlik

İnşaat alanlarında meydana gelen kir, toz, inşaat malzemelerinin atıkları ve yapışkan kalıntılar gibi unsurları temizlemek, genellikle detaylı bir yaklaşım gerektirir. Bu aşamada, yerleşik tozları temizlemek, zeminleri silmek, camları parlatmak, inşaat atıklarını gidermek ve detaylı bir son temizlik yapmak önemlidir.

3. Kaliteli Ekipman ve Malzemelerin Kullanımı

İstanbul inşaat sonrası temizlik şirketleri, son teknoloji ekipmanlar ve kaliteli temizlik ürünleri kullanır. Bunlar, etkili bir temizlik sağlamak ve müşterilerin beklentilerini sağlamak için oldukça önemlidir. Özel vakum makineleri, özel temizlik kimyasalları ve detaylı temizlik için gerekli diğer ekipmanlar, işin kalitesini belirleyen unsurlardır.

4. İnşaat Sonrası Temizlik Fiyatı

İnşaat sonrası temizlik fiyatı yapılacak işlemlerin kalitesine ve durumuna göre değişiklik göstermektedir. Firmamız, tecrübeli kadrosu ile %100 müşteri memnuniyet garantili inşaat sonrası temizlik hizmeti vermektedir. İnşaat bitiminde kalan bütün atıkların detaylı olarak temizlenip evin kullanılabilir bir hale getirilmesi sağlanmaktadır. Her türlü binaları inşaat sonrasında veya tadilat sonrasında itinayla, en uygun fiyatlar ile temizlemekteyiz. Binaların büyüklüklerine ve yapılacak temizliğin detaylarına göre ücretlendirme farklı olup temizlik sektöründeki en uygun inşaat sonrası temizlik fiyatları firmamız tarafından verilmektedir. İstanbul Temizlik Şirketi olarak inşaat sonrası temizlikte özel malzemeler ve dezenfektanlar kullanarak hizmetimizi profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Hangi günler hizmet alabilirim?

Talebinize göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz.

İstanbul'da uzun yıllardır temizlik hizmetleri sunan Fiyaka Temizlik Hizmetleri, verilen hizmet ve çalışan güvenirliliği açısından gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bir temizlik firmasıdır ve bu yüzden temizlik hizmeti alırken evde bulunmanız zorunlu değildir. Ancak ilk temizlik hizmetimizde, sizin öncelik ve hassasiyetlerinizi daha iyi yerine getirebilmemiz açısından evde bulunmanız uygun olabilir.

Yönlendirdiğimiz temizlik personelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli düzenli olarak size yönlendirebiliyoruz.

Talepleriniz doğrultusunda yönlendireceğimiz personel ya da personellerimiz sabah 09.00'dan akşam 17.00'a kadar sizlere yardımcı olmaktadır..

Fiyaka Temizlik olarak biz temizliğin bir sanat olduğuna inanıyoruz.
Kurumsal kimliğimiz ve deneyimli personelimizle “profesyonel” sonuçlar sunuyoruz.
En önemli reklamın “memnuniyet” olduğuna inanır, en güçlü yanımız olarak müşteri memnuniyetini görürüz.
Güçlü ilişkiler kurarız ve “ömür boyu müşteriler” ediniriz.
Masraftan kaçınmaksızın en kaliteli ekipmanları kullanır, en doğal ve etkin deterjanları tercih ederiz.
Biz müşterilerimizin, iş arkadaşlarımızın ve şirket gizli bilgi ve varlıklarının “mahremiyetini ve güvenliğini” koruyoruz.
En iyi hizmeti ödün vermeden sürdürme ve “güvenli ve kazasız bir ortam” yaratma sorumluluğumuzun farkındayız.

Ev temizliği temizlik fiyatları, evin büyüklüğü, temizlik hizmetinin detayları ve ekstra istenilen hizmete göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle, temizlik şirketi ile iletişime geçerek fiyat teklifi almak en doğru seçenek olacaktır.