Okul Temizliği

Okul Temizliği

Okul Temizliği

Çocuklarımızın daha iyi bir eğitim alabilmeleri için hijyenik ve sağlıklı ortamların oluşturulmasında Okul temizliği hizmeti tercih edilmektedir. Okul temizliği hizmetlerinde koridorlar, kapılar, merdivenler, tuvaletler, sıralar, masalar, cam ve çerçeveler ile çevre temizliği deneyimli, tecrübeli ve yetenekli temizlik personelleri tarafından yapılmaktadır. Çocuklarımızın sağlığına zararlı hiçbir kimyasal madde kullanılmasına izin verilmemektedir. Okullarda birçok bulaşıcı hastalığın çocuklara yayılması olayı yaşanmaktadır. Bu sebeple okullarda bu tür sorunların önüne geçmek için düzenli olarak profesyonel temizlik ekipleri tarafından okulların temizlenmesi gerekmektedir. Okul yönetimlerinin düzenli temizlik hizmeti alarak bulaşıcı hastalıkların yayılmasını önleyebilir. Okul temizliğinde görev alan profesyonel temizlik personeli okulların bütün alanlarını detaylı olarak temizleyerek kirlilik ve bakteri oluşumunu engellemektedir.

Okul Temizliği Nasıl Yapılır?

Firmamız, temizlik konusunda sektöründe isminden sık sık söz ettiren marka olarak saygıdeğer ve kıymetli müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Marka olarak istediğiniz; okul temizliği hizmetini sizlere en uygun fiyata en kaliteli şekilde sunmaktır. Temizlik şirketimiz rakip firmalar arasından sıyrılarak temizlik sektöründe öne çıkan işletmelerden bir tanesi olmaya devam ediyor. Okullarınızın temizlik işlerini halletmek için var gücüyle çalışan kadromuz; okullar için fayans temizliği, parke temizliği gibi pek çok hizmette sunmaktadır. Şirketimiz çalışma saatleri içerisinde sizlere en iyi hizmeti en kısa sürede verme sözü veriyor. Okul içerisinde; öğretmenler odası temizliği, okul tuvalet temizliği, koridor temizliği, parke temizliği, laminant temizliği, duvar temizliği ve fayans temizliği işlerini büyük bir özveri ve titizlikle yapmaktadır. Okullarda temizlik, dikkat edilmesi gereken hususlardan bir tanesidir. Eğitim ve öğretim yılı içende ve dışında Okul Dış Cephe Cam Temizliği yapılmalı ve okullar öğrencilere hazır bir hale getirilmelidir. Okulun dış cephesi yağ, kir, inşaat pislikleri gibi pek çok etkenler yüzünden oldukça kirlenmektedir. Firmamız, çevre dostu temizlik ürünleri ve uzman personeller ile okul cam ve dış cephe temizlik hizmeti veren şirketimiz hem sağlıklı bir okul hem de etkili temizlik için elinden gelen titizliği göstermektedir. Okul temizliği nasıl yapılır sorusuna cevap, öğrenciler gelmeden sınıflar detaylı bir şekilde süpürülmeli sıra ve masaların tozları alınmalıdır. Ardından yerler uygun temizlik ürünleri ile silinmelidir. Sınıflar silindikten sonra mutlaka havalandırılmalıdır. Çünkü temizlik esnasında kullanılan kimyasal ürünlerle öğrencilerin temas etmemesi gerekmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Hangi günler hizmet alabilirim?

Talebinize göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz.

İstanbul'da uzun yıllardır temizlik hizmetleri sunan Fiyaka Temizlik Hizmetleri, verilen hizmet ve çalışan güvenirliliği açısından gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bir temizlik firmasıdır ve bu yüzden temizlik hizmeti alırken evde bulunmanız zorunlu değildir. Ancak ilk temizlik hizmetimizde, sizin öncelik ve hassasiyetlerinizi daha iyi yerine getirebilmemiz açısından evde bulunmanız uygun olabilir.

Yönlendirdiğimiz temizlik personelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli düzenli olarak size yönlendirebiliyoruz.

Talepleriniz doğrultusunda yönlendireceğimiz personel ya da personellerimiz sabah 09.00'dan akşam 17.00'a kadar sizlere yardımcı olmaktadır..

Fiyaka Temizlik olarak biz temizliğin bir sanat olduğuna inanıyoruz.
Kurumsal kimliğimiz ve deneyimli personelimizle “profesyonel” sonuçlar sunuyoruz.
En önemli reklamın “memnuniyet” olduğuna inanır, en güçlü yanımız olarak müşteri memnuniyetini görürüz.
Güçlü ilişkiler kurarız ve “ömür boyu müşteriler” ediniriz.
Masraftan kaçınmaksızın en kaliteli ekipmanları kullanır, en doğal ve etkin deterjanları tercih ederiz.
Biz müşterilerimizin, iş arkadaşlarımızın ve şirket gizli bilgi ve varlıklarının “mahremiyetini ve güvenliğini” koruyoruz.
En iyi hizmeti ödün vermeden sürdürme ve “güvenli ve kazasız bir ortam” yaratma sorumluluğumuzun farkındayız.

Ev temizliği temizlik fiyatları, evin büyüklüğü, temizlik hizmetinin detayları ve ekstra istenilen hizmete göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle, temizlik şirketi ile iletişime geçerek fiyat teklifi almak en doğru seçenek olacaktır.