Avcılar Temizlik Şirketi

Avcılar Temizlik Şirketi

Avcılar Temizlik Şirketi

Avcılar Temizlik Şirketi, Avcılar ilçesinde faaliyet gösteren bir temizlik firmasıdır. İlçenin her türlü temizlik ihtiyacını karşılamak amacıyla hizmet vermektedir. Şirket ev temizliği, ofis temizliği, inşaat sonrası temizlik, dış cephe cam temizliği, restoran temizliği, boş ev temizliği, taşınma öncesi temizlik, tadilat sonrası temizlik gibi birçok farklı temizlik hizmeti sunmaktadır. Avcılar Temizlik Şirketi, profesyonel ve deneyimli temizlik personelleri ile müşterilerine kaliteli bir hizmet sunmayı hedeflemektedir. Temizlik ekipmanları ve malzemeleri konusunda da son derece titiz davranan şirket, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Avcılar Temizlik Şirketi, temizlik ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunmaktadır. İhtiyaçlarınıza göre esnek bir çalışma programı oluşturarak istediğiniz zaman temizlik hizmeti almanızı sağlar. Ayrıca, uygun fiyat politikası ile müşterilerine ekonomik çözümler sunar.

Avcılar Eşyalı Ev Temizliği

Avcılar eşyalı ev temizliği konusunda uzman ve deneyimli bir temizlik şirketi ile çalışmak, evinizin temizliği konusunda size büyük bir kolaylık sağlayacaktır. Eşyalarınızın özel temizlik ihtiyaçlarına göre hareket eden profesyonel ekipler, evinizin her köşesini dip bucak detaylı bir şekilde temizleyerek sizlere tertemiz bir yaşam alanı sunacaktır. Avcılar temizlik firması arayışınızda güvenilir, tecrübeli ve deneyimli bir şirket tercih etmek, ev temizliği konusunda aldığınız hizmetten maksimum verim almanızı sağlayacaktır. Sadece yüzeysel bir temizlik yerine, eşyalarınızın ve evinizin özel ihtiyaçlarına göre hareket eden bir firma ile çalışmak, size daha temiz ve hijyenik bir yaşam alanı sunacaktır.

Avcılar ev temizliği hizmetleri arasında eşyalı ev temizliği, özellikle yoğun iş temposu içinde olan kişiler için büyük bir rahatlık sağlar. Eviniz temizlenirken siz de bu zamanı kendinize ayırarak, daha keyifli ve stressiz bir gün geçirebilirsiniz. Profesyonel temizlik şirketleri tarafından yapılan temizlik hizmetleri sayesinde, eviniz tertemiz olurken siz de zamanınızın tadını çıkarabilirsiniz.

Avcılar'da Gündelik Temizlikçiler

Ev temizliği ya da ofis temizliği yaptırmak istiyorsanız ve son derece yoğun olduğunuz için günlük temizlikleri daha ideal buluyorsanız, Avcılar'da gündelik temizlikçiler ile ev temizliği ya da ofis temizliği hizmetlerinden yararlanmak sizler için en akıllıca çözüm olacaktır. Gündelik temizlikçiler hizmet kapsamına ev temizliği, ofis temizliği, işyeri temizliği, lokanta ve restoran temizliği, otel temizliği, büro temizliği, rezidans temizliği gibi hizmetler dahildir. Ev temizliğinde odaların temizliği, mutfak temizliği, salon temizliği, cam temizliği, balkon temizliği, zemin temizliği, ütü, bulaşık, çamaşır katlama ve çocuk bakımı gibi hizmetler de olabilir.

Günlük temizlik konusunda ev ya da işyerlerin de akla ilk gelebilecek olan mutfak temizliğinde her nokta detaylı bir şekilde ve özel temizlik ürünleri ile temizlenmektedir. Mutfak temizliğinde ocak, ocak duvarları, fayanslar, tezgâh, ankastre, lavabo ve bataryalar derinlemesine temizlenir. Kapılar, camlar, pervazlar silinir ve mutfaktaki tüm prizlerin tozları alınır. Dolap temizliği yapılır, halı süpürülür ve zemin temizliği yapılır.

Avcılar'da gündelik temizlikçiler sayesinde, ev içerisinde bulunan oda ve salon temizliği olmak üzere tüm mobilyaların yüzeyleri dikkatlice silinmekte, camlar, zeminler ve duvarlara uygun temizlik ürünleri ile temizlik işlemi uygulanmaktadır. Oturma odasında bulunan yastık ve minderlerin tozları alınır ve koltukların erişilmeyen yerlerindeki tozlar da elektrik süpürgesi ile çekilir. Şifonyerler, biblolar, duvardaki çeşitli raflar ve tablo gibi çeşitli aksesuarların her birinin temizliği de özenle yapılır. Kapılır, kapı kulpları, aynalar, bataryalar, masalar, sandalyeler ve prizler silinir tüm tozları alınır. Avcılar'da gündelik temizlikçiler, ofis temizliği işleminde ise müşteri istekleri doğrultusunda temizlik işlemlerini gerçekleştirerek temizlik sürecini tamamlarlar. 

Sıkça Sorulan Sorular

Hangi günler hizmet alabilirim?

Talebinize göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz.

İstanbul'da uzun yıllardır temizlik hizmetleri sunan Fiyaka Temizlik Hizmetleri, verilen hizmet ve çalışan güvenirliliği açısından gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bir temizlik firmasıdır ve bu yüzden temizlik hizmeti alırken evde bulunmanız zorunlu değildir. Ancak ilk temizlik hizmetimizde, sizin öncelik ve hassasiyetlerinizi daha iyi yerine getirebilmemiz açısından evde bulunmanız uygun olabilir.

Yönlendirdiğimiz temizlik personelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli düzenli olarak size yönlendirebiliyoruz.

Talepleriniz doğrultusunda yönlendireceğimiz personel ya da personellerimiz sabah 09.00'dan akşam 17.00'a kadar sizlere yardımcı olmaktadır..

Fiyaka Temizlik olarak biz temizliğin bir sanat olduğuna inanıyoruz.
Kurumsal kimliğimiz ve deneyimli personelimizle “profesyonel” sonuçlar sunuyoruz.
En önemli reklamın “memnuniyet” olduğuna inanır, en güçlü yanımız olarak müşteri memnuniyetini görürüz.
Güçlü ilişkiler kurarız ve “ömür boyu müşteriler” ediniriz.
Masraftan kaçınmaksızın en kaliteli ekipmanları kullanır, en doğal ve etkin deterjanları tercih ederiz.
Biz müşterilerimizin, iş arkadaşlarımızın ve şirket gizli bilgi ve varlıklarının “mahremiyetini ve güvenliğini” koruyoruz.
En iyi hizmeti ödün vermeden sürdürme ve “güvenli ve kazasız bir ortam” yaratma sorumluluğumuzun farkındayız.

Ev temizliği temizlik fiyatları, evin büyüklüğü, temizlik hizmetinin detayları ve ekstra istenilen hizmete göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle, temizlik şirketi ile iletişime geçerek fiyat teklifi almak en doğru seçenek olacaktır.