Beylikdüzü Temizlik Şirketi

Beylikdüzü Temizlik Şirketi

Beylikdüzü Temizlik Şirketi

Beylikdüzü'nde hizmet veren temizlik şirketlerinden biri arıyorsanız, doğru yerdesiniz! Beylikdüzü Temizlik Şirketi olarak, müşterilerimize kaliteli ve profesyonel temizlik hizmetleri sunmaktayız. Evinizin veya iş yerinizin temizliği konusunda bize güvenebilirsiniz. Deneyimli ve eğitimli temizlik ekibimiz, hijyenik bir ortam yaratmak için özveriyle çalışmaktadır. Kullanılan temizlik malzemeleri ve ekipmanlarımız da kaliteli ve güvenilirdir. Beylikdüzü Temizlik Şirketi olarak, geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktayız. Şirket ev temizliği, ofis temizliği, daire temizliği, dış cephe temizliği, inşaat sonrası temizlik, tadilat sonrası temizlik, boş ev temizliği, eşyalı ev temizliği gibi çeşitli temizlik hizmetleri vermekteyiz. İhtiyaçlarınıza uygun bir temizlik paketi belirleyebilir ve size özel bir fiyat teklifi sunabiliriz. Müşteri memnuniyeti bizim için her zaman önceliklidir. Sonuçtan tamamen memnun olmadığınız durumlarda, tekrar bir ekibimizi göndermekte veya sorunları düzeltmek için gerekeni yapmaktayız. Eğer Beylikdüzü'nde profesyonel bir temizlik şirketi arıyorsanız, bize ulaşmaktan çekinmeyin. Size en iyi hizmeti sunmak için buradayız. Beylikdüzü temizlik şirketi azimli ve genç çalışma kadrosu ile güler yüzlü hizmetleriyle çeşitli temizlik işlemlerinizi hızlı ve pratik bir şekilde yapmaya devam etmektedir.

Beylikdüzü Eşyalı Ev Temizliği

Beylikdüzü temizlik firması olarak, eşyalı ev temizliği konusunda sunduğumuz hizmetten oldukça memnun kalacaksınız. Ev taşınma öncesi ya da sonrası, profesyonel ve kaliteli bir temizlik şirketine ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Beylikdüzü temizlik şirketi olarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor ve eşyalı ev temizliği hizmetimizle evinizin her köşesini dip bucak temizliyoruz. Mobilyalarınız, halılarınız ve diğer eşyalarınız özel ekipmanlarımızla titizlikle temizlenir. Beylikdüzü eşyalı ev temizliği hizmetimiz ile siz değerli müşterilerimizin evlerini temizlerken kullandığımız temizlik malzemeleri ve ekipmanlarımız son derece hijyenik ve kalitelidir. Siz de evinizin temizliğini güvenle bizlere bırakabilirsiniz. Ev temizliği yaparken profesyonel bir temizlik şirketi ile çalışmanın avantajları saymakla bitmez. Hem evinizin temizliği için harcadığınız zamanı minimuma indirir hem de kaliteli ve hijyenik bir temizlik hizmeti almış olursunuz.

Beylikdüzü'nde Gündelik Temizlikçiler

Ev temizliği ya da ofis temizliği yaptırmak istiyorsanız ve son derece yoğun olduğunuz için günlük temizlikleri daha ideal buluyorsanız, Beylikdüzü'nde gündelik temizlikçiler ile ev temizliği ya da ofis temizliği hizmetlerinden yararlanmak sizler için en akıllıca çözüm olacaktır. Gündelik temizlikçiler hizmet kapsamına ev temizliği, ofis temizliği, işyeri temizliği, lokanta ve restoran temizliği, otel temizliği, büro temizliği, rezidans temizliği gibi hizmetler dahildir. Ev temizliğinde odaların temizliği, mutfak temizliği, salon temizliği, cam temizliği, balkon temizliği, zemin temizliği, ütü, bulaşık, çamaşır katlama ve çocuk bakımı gibi hizmetler de olabilir.

Günlük temizlik konusunda ev ya da işyerlerin de akla ilk gelebilecek olan mutfak temizliğinde her nokta detaylı bir şekilde ve özel temizlik ürünleri ile temizlenmektedir. Mutfak temizliğinde ocak, ocak duvarları, fayanslar, tezgâh, ankastre, lavabo ve bataryalar derinlemesine temizlenir. Kapılar, camlar, pervazlar silinir ve mutfaktaki tüm prizlerin tozları alınır. Dolap temizliği yapılır, halı süpürülür ve zemin temizliği yapılır.

Beylikdüzü'nde gündelik temizlikçiler sayesinde, ev içerisinde bulunan oda ve salon temizliği olmak üzere tüm mobilyaların yüzeyleri dikkatlice silinmekte, camlar, zeminler ve duvarlara uygun temizlik ürünleri ile temizlik işlemi uygulanmaktadır. Oturma odasında bulunan yastık ve minderlerin tozları alınır ve koltukların erişilmeyen yerlerindeki tozlar da elektrik süpürgesi ile çekilir. Şifonyerler, biblolar, duvardaki çeşitli raflar ve tablo gibi çeşitli aksesuarların her birinin temizliği de özenle yapılır. Kapılır, kapı kulpları, aynalar, bataryalar, masalar, sandalyeler ve prizler silinir tüm tozları alınır. Beylikdüzü'nde gündelik temizlikçiler, ofis temizliği işleminde ise müşteri istekleri doğrultusunda temizlik işlemlerini gerçekleştirerek temizlik sürecini tamamlarlar.

Beylikdüzü Daire Temizlik Şirketi

Beylikdüzü daire temizlik şirketi, uzmanlaşmış ve donanımlı ekibi ile temizlik hizmetlerini müşteri memnuniyeti hedefleyerek ev ve daire temizliği hizmeti vermektedir. Daire temizliği için gerekli olan ekipmanların tüm temini ve sizlerin bizlerden beklentisi doğrultusunda evlerinizin ve iş yerlerinizin temizliği dip bucak tertemiz olacak şekilde temizliği yapılmaktadır.

Beylikdüzü daire temizlik şirketi tertemiz alanların farkını doya doya yaşayacağınız temizlik hizmetlerini uzun süreli sağlıklı ve hijyenik şekilde sunacaktır. Beylikdüzü'nde temizlik şirketi arasında ister sürekli müşteri olun ister tek seferlik, daire temizliğindeki çalışmalarımız her zaman karşı tarafın memnun kalması yönündedir. Müşterilerimizin çıkarlarını düşünmek kendi çıkarlarımızı düşünmekten önde gelmektedir. Bu nedenle Beylikdüzü daire temizlik şirketi arasında önde gelen firmalar arasında yer almaktayız.

Kaliteli ve uygun bir temizlik şirketine ihtiyacınız varsa ve Beylikdüzü'nde oturuyorsanız, Beylikdüzü daire temizlik firmamız, aradığınız en iyi temizlik firmalarından birisidir.

Sıkça Sorulan Sorular

Hangi günler hizmet alabilirim?

Talebinize göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz.

İstanbul'da uzun yıllardır temizlik hizmetleri sunan Fiyaka Temizlik Hizmetleri, verilen hizmet ve çalışan güvenirliliği açısından gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bir temizlik firmasıdır ve bu yüzden temizlik hizmeti alırken evde bulunmanız zorunlu değildir. Ancak ilk temizlik hizmetimizde, sizin öncelik ve hassasiyetlerinizi daha iyi yerine getirebilmemiz açısından evde bulunmanız uygun olabilir.

Yönlendirdiğimiz temizlik personelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli düzenli olarak size yönlendirebiliyoruz.

Talepleriniz doğrultusunda yönlendireceğimiz personel ya da personellerimiz sabah 09.00'dan akşam 17.00'a kadar sizlere yardımcı olmaktadır..

Fiyaka Temizlik olarak biz temizliğin bir sanat olduğuna inanıyoruz.
Kurumsal kimliğimiz ve deneyimli personelimizle “profesyonel” sonuçlar sunuyoruz.
En önemli reklamın “memnuniyet” olduğuna inanır, en güçlü yanımız olarak müşteri memnuniyetini görürüz.
Güçlü ilişkiler kurarız ve “ömür boyu müşteriler” ediniriz.
Masraftan kaçınmaksızın en kaliteli ekipmanları kullanır, en doğal ve etkin deterjanları tercih ederiz.
Biz müşterilerimizin, iş arkadaşlarımızın ve şirket gizli bilgi ve varlıklarının “mahremiyetini ve güvenliğini” koruyoruz.
En iyi hizmeti ödün vermeden sürdürme ve “güvenli ve kazasız bir ortam” yaratma sorumluluğumuzun farkındayız.

Ev temizliği temizlik fiyatları, evin büyüklüğü, temizlik hizmetinin detayları ve ekstra istenilen hizmete göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle, temizlik şirketi ile iletişime geçerek fiyat teklifi almak en doğru seçenek olacaktır.