Fabrika Temizliği

Fabrika Temizliği

Fabrika Temizliği

Fabrikalar üretim yapılan ve büyük çaplı makinelerin bulunduğu büyük bir geniş alana sahiptir. Fabrika temizliği yapılırken özel temizlik malzemeleri ve ekipmanlar kullanılmalıdır. Fabrikaların temizlenmesi profesyonel ekipler sayesinde tozlar, yağlar, atıklar ve lekeleri temizleyerek sağlıklı bir ortam sağlanmaktadır. Fabrikalarda özellikle makinelerden kaynaklanan yağ kalıntıları iş kazalarına sebebiyet vererek büyük sorunların çıkmasına sebep olmaktadır. Temizlik yapılırken özellikle sağlık ve güvenlik açısından risk yaratabilecek makinelerde ve yerlerde bulunan yağların temizlenmesi önemlidir. Makine yağlarının temizliği içinde özel yağ çözücü kimyasal ürünlerin kullanılması önemlidir. Fabrikaların diğer bir sorunu ise yoğun çalışma nedeni ile oluşan toz ve atıklardır. Bu nedenden dolayı fabrika temizliğinde profesyonel temizlik şirketlerinden destek almak endüstriyel temizlik malzemeleri ve aparatlar kullanılmalıdır.

Fabrika temizliğinde işletmelerin faaliyet alanlarına göre temizlik işlemleri değişmektedir. Farklı alanlarda üretim yapan ve iş kolu farklı olan işletmelere göre özel temizlik işlemleri uygulanmaktadır. Gıda sektöründe faaliyet gösteren bir fabrika ile giyim sektöründe faaliyet gösteren bir firmanın temizlikleri birbirinden farklıdır. Özellikle fabrika imalathanelerinde gıda üretim fabrikalarında endüstriyel temizlik ürünleri kullanılmamaktadır. Bunun asıl nedeni üretilen mamullerin temizlik ürünlerinden etkilenmesi ve zarar görmesini engellemektir. Bunun yerine özel temizlik ürünleri ve yöntemler uygulanmaktadır. Fabrika temizliği sırasında yapılan işlemler sırasında camların silinmesi işlemi en önemli faaliyetlerden bir tanesidir. İşletmelerin camlarının temiz olması işletme sahipleri ve çalışanlar için önem arz etmektedir. Temiz bir ortamda çalışanların daha verimli olduğu bilimsel çalışmalar ile kanıtlanmış bir gerçek olarak karşımıza çıkmaktadır. Camların üzerinde en ufak bir leke kalmayıncaya kadar temizlenmesinden sonra fabrikaların duvarlarını silinmesine sıra gelmektedir. Genellikle fabrikalarda yoğun bir üretim olduğu için duvarlar bir süre sonra kirlenmekte ve bunun temizlikleri yapılmaktadır.

Bizler Fiyaka Temizlik Şirketi olarak, vermiş olduğumuz hizmet kalitesi ve referanslarımızla da sabit olup fabrika temizliği olunca en iyi temizlik firmaları arasındayız. Gerek farklı çalışma yöntemlerimiz gerekse standardın dışında vizyonumuz içinizi rahatlatacaktır. Fabrika temizliğini çok ekonomik olarak yapmakta olan firmamız fabrikalarınızı temizlerken cebinize zarar vermez.

Sıkça Sorulan Sorular

Hangi günler hizmet alabilirim?

Talebinize göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz.

İstanbul'da uzun yıllardır temizlik hizmetleri sunan Fiyaka Temizlik Hizmetleri, verilen hizmet ve çalışan güvenirliliği açısından gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bir temizlik firmasıdır ve bu yüzden temizlik hizmeti alırken evde bulunmanız zorunlu değildir. Ancak ilk temizlik hizmetimizde, sizin öncelik ve hassasiyetlerinizi daha iyi yerine getirebilmemiz açısından evde bulunmanız uygun olabilir.

Yönlendirdiğimiz temizlik personelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli düzenli olarak size yönlendirebiliyoruz.

Talepleriniz doğrultusunda yönlendireceğimiz personel ya da personellerimiz sabah 09.00'dan akşam 17.00'a kadar sizlere yardımcı olmaktadır..

Fiyaka Temizlik olarak biz temizliğin bir sanat olduğuna inanıyoruz.
Kurumsal kimliğimiz ve deneyimli personelimizle “profesyonel” sonuçlar sunuyoruz.
En önemli reklamın “memnuniyet” olduğuna inanır, en güçlü yanımız olarak müşteri memnuniyetini görürüz.
Güçlü ilişkiler kurarız ve “ömür boyu müşteriler” ediniriz.
Masraftan kaçınmaksızın en kaliteli ekipmanları kullanır, en doğal ve etkin deterjanları tercih ederiz.
Biz müşterilerimizin, iş arkadaşlarımızın ve şirket gizli bilgi ve varlıklarının “mahremiyetini ve güvenliğini” koruyoruz.
En iyi hizmeti ödün vermeden sürdürme ve “güvenli ve kazasız bir ortam” yaratma sorumluluğumuzun farkındayız.

Ev temizliği temizlik fiyatları, evin büyüklüğü, temizlik hizmetinin detayları ve ekstra istenilen hizmete göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle, temizlik şirketi ile iletişime geçerek fiyat teklifi almak en doğru seçenek olacaktır.