Güngören Temizlik Şirketi

Güngören Temizlik Şirketi

Güngören Temizlik Şirketi

Güngören ilçesinde temizlik hizmetleri için birçok firma ve kişi bulunmaktadır. Şirketler ev temizliği, ofis temizliği, inşaat sonrası temizlik gibi farklı ihtiyaçlara yönelik çeşitli hizmetler sunulmaktadır. Ev temizliği konusunda profesyonel ekipler, temizlik malzemeleri ve ekipmanları ile evlerinizi hijyenik bir şekilde temizlerler. Mobilya temizliği, cam temizliği, zemin temizliği gibi farklı alanlara yönelik detaylı temizlik hizmetleri sunulmaktadır. Ofis temizliği ise işyerlerinin temiz ve düzenli olması için önemlidir. Ofislerin günlük temizlik ihtiyaçları, düzenli olarak temizlik yapacak profesyonel ekipler tarafından karşılanmaktadır. Ofis mobilyalarının temizliği, zemin temizliği, cam temizliği gibi işyeri alanlarına yönelik geniş kapsamlı temizlik hizmetleri sunulmaktadır. İnşaat sonrası temizlik ise yeni tamamlanan inşaat veya tadilat işlemlerinin ardından ortaya çıkan kiri ve atıkları temizlemek için yapılan bir hizmettir. Güngören temizlik şirketi ekipleri, inşaat alanlarındaki kalıntıları temizlerken aynı zamanda zemin temizliği, cam temizliği gibi detaylı işlemler yaparak mekanı kullanıma hazır hale getirirler. Güngören ilçesindeki temizlik hizmeti veren şirketleri araştırarak ihtiyaçlarınıza uygun bir hizmet sunan profesyonel bir ekip bulabilirsiniz. Hizmet almak istediğiniz alana yönelik detaylı bir talep oluşturarak fiyat teklifi alabilir ve en uygun seçeneği tercih edebilirsiniz. Tadilat sonrası temizlik fiyatları için dilediğiniz zaman firmamızı arayabilirsiniz. Tadilat sonrası temizlik fiyatları, evin veya iş yerinin eşyalı ya da eşyasız olmasına göre farklılık göstermektedir. Ayrıca temizlik yapılacak olan alanın genişliği de tadilat sonrası temizlik fiyatlarına etki etmektedir. Güngören temizlik şirketi servisimiz ile istediğiniz gün ve saat için randevunuzu oluşturarak, en ekonomik fiyat tekliflerimizden yararlanabilir ve tadilat sonrası temizlik yaptırabilirsiniz.

Güngören'de Gündelik Temizlikçiler

Ev temizliği ya da ofis temizliği yaptırmak istiyorsanız ve son derece yoğun olduğunuz için günlük temizlikleri daha ideal buluyorsanız, Güngören'de gündelik temizlikçiler ile ev temizliği ya da ofis temizliği hizmetlerinden yararlanmak sizler için en akıllıca çözüm olacaktır. Gündelik temizlikçiler hizmet kapsamına ev temizliği, ofis temizliği, işyeri temizliği, lokanta ve restoran temizliği, otel temizliği, büro temizliği, rezidans temizliği gibi hizmetler dahildir. Ev temizliğinde odaların temizliği, mutfak temizliği, salon temizliği, cam temizliği, balkon temizliği, zemin temizliği, ütü, bulaşık, çamaşır katlama ve çocuk bakımı gibi hizmetler de olabilir.

Günlük temizlik konusunda ev ya da işyerlerin de akla ilk gelebilecek olan mutfak temizliğinde her nokta detaylı bir şekilde ve özel temizlik ürünleri ile temizlenmektedir. Mutfak temizliğinde ocak, ocak duvarları, fayanslar, tezgâh, ankastre, lavabo ve bataryalar derinlemesine temizlenir. Kapılar, camlar, pervazlar silinir ve mutfaktaki tüm prizlerin tozları alınır. Dolap temizliği yapılır, halı süpürülür ve zemin temizliği yapılır.

Güngören'de gündelik temizlikçiler sayesinde, ev içerisinde bulunan oda ve salon temizliği olmak üzere tüm mobilyaların yüzeyleri dikkatlice silinmekte, camlar, zeminler ve duvarlara uygun temizlik ürünleri ile temizlik işlemi uygulanmaktadır. Oturma odasında bulunan yastık ve minderlerin tozları alınır ve koltukların erişilmeyen yerlerindeki tozlar da elektrik süpürgesi ile çekilir. Şifonyerler, biblolar, duvardaki çeşitli raflar ve tablo gibi çeşitli aksesuarların her birinin temizliği de özenle yapılır. Kapılır, kapı kulpları, aynalar, bataryalar, masalar, sandalyeler ve prizler silinir tüm tozları alınır. Güngören'de gündelik temizlikçiler, ofis temizliği işleminde ise müşteri istekleri doğrultusunda temizlik işlemlerini gerçekleştirerek temizlik sürecini tamamlarlar.

Güngören Profesyonel Temizlik Şirketi

Güngören Temizlik Şirketimiz uzun yıllardır kazanılan tecrübe ve bilgisi ile ev temizliği, işyeri temizliği, inşaat temizliği, dış cephe cam temizliği, okul temizliğini profesyonel bir şekilde yapmakta olup, İstanbul Avrupa ve Anadolu yakası her semtte en güvenilir Güngören temizlik şirketi olarak hizmet vermektedir. Yapmış olduğumuz her temizlik işlemlerinde müşteri memnuniyeti olarak çalışmaktayız. Güngören temizlik şirketleri arasında bugün ilk sırada yer almamızın nedeni disiplin, kuralcı ve ilkeci çalışmalarımızdan ödün vermeden hizmetlerimizi sürdürmektir. Her daim düzenli, titiz ve kaliteli temizlik hizmeti sağlayan temizlik şirketimiz, en hassas temizlik işlemlerinde bile her zaman üstesinden gelmiş, mekanlarınızı sizlere tertemiz yaparak teslim etmektedir. Yapmış olduğumuz her temizlik işlemlerinde daha bir özgüven ile çalışarak, bilgi, deneyim edinerek hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Güngören profesyonel temizlik şirketi olarak, profesyonel ekip ve en kaliteli temizlik ürünlerini kullanarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Sıkça Sorulan Sorular

Hangi günler hizmet alabilirim?

Talebinize göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz.

İstanbul'da uzun yıllardır temizlik hizmetleri sunan Fiyaka Temizlik Hizmetleri, verilen hizmet ve çalışan güvenirliliği açısından gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bir temizlik firmasıdır ve bu yüzden temizlik hizmeti alırken evde bulunmanız zorunlu değildir. Ancak ilk temizlik hizmetimizde, sizin öncelik ve hassasiyetlerinizi daha iyi yerine getirebilmemiz açısından evde bulunmanız uygun olabilir.

Yönlendirdiğimiz temizlik personelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli düzenli olarak size yönlendirebiliyoruz.

Talepleriniz doğrultusunda yönlendireceğimiz personel ya da personellerimiz sabah 09.00'dan akşam 17.00'a kadar sizlere yardımcı olmaktadır..

Fiyaka Temizlik olarak biz temizliğin bir sanat olduğuna inanıyoruz.
Kurumsal kimliğimiz ve deneyimli personelimizle “profesyonel” sonuçlar sunuyoruz.
En önemli reklamın “memnuniyet” olduğuna inanır, en güçlü yanımız olarak müşteri memnuniyetini görürüz.
Güçlü ilişkiler kurarız ve “ömür boyu müşteriler” ediniriz.
Masraftan kaçınmaksızın en kaliteli ekipmanları kullanır, en doğal ve etkin deterjanları tercih ederiz.
Biz müşterilerimizin, iş arkadaşlarımızın ve şirket gizli bilgi ve varlıklarının “mahremiyetini ve güvenliğini” koruyoruz.
En iyi hizmeti ödün vermeden sürdürme ve “güvenli ve kazasız bir ortam” yaratma sorumluluğumuzun farkındayız.

Ev temizliği temizlik fiyatları, evin büyüklüğü, temizlik hizmetinin detayları ve ekstra istenilen hizmete göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle, temizlik şirketi ile iletişime geçerek fiyat teklifi almak en doğru seçenek olacaktır.