Dış Cephe Cam Temizliği

Dış Cephe Cam Temizliği

Dış Cephe Cam Temizliği

Dış cephe cam temizliği, teknolojik gelişmeler ile birlikte müstakil ya da orta katlı binaların yerlerini büyük binalar aldı. Sıkışan şehir yapısı, nüfus artışı etkenlere bağlı olarak inşaat şirketleri tarafından gökdelenler inşa edilmektedir. İnsanlara aslında daha fazla yer açmak adına yapılan bu yapıların en büyük sorunları dış cephe ve cam temizliğidir. Yüksek katlı binalarda standart temizlik ekipmanları ile bu işlemin yapılması çok ta mümkün olmamaktadır. Ayrıca işin tehlikeli olması ve profesyonellik gerektirmesi sebebi ile bir iş kolu olarak kabul edilmektedir. Firmamız Dış Cephe Cam Temizliği konusunda İstanbul'un Anadolu ve Avrupa yakası ilçelerine hizmet sağlamaktadır.

Dış Cephe Cam Temizliği ülkemizde inşaat sektöründe çokça verilen bir temizlik hizmeti olarak bilinir. Bir apartmanın veya herhangi mekânın dış yüzey kaplamalarının zamanla atmosferdeki kirlerin, yağmur suyu ve egzoz dumanları gibi etkenlerden etkilenerek kirlenmesi sonucu zaman zaman dış cephe cam temizliği gerekmektedir. Yapılan bütün Dış Cephe Cam Temizliği hizmetlerimiz bu sektörle alakalı eğitimler almış ve iş güvenlik kazalarını minimum düzeylere getirerek güvenli şekilde çalışma yapan personeller tarafından profesyonel bir şekilde yapılmaktadır. Dış cephe cam temizliğinde sunduğumuz ofis temizliği veya herhangi mekânın dış cephe temizlik işlemlerini gerçekleştirirken yardımcı olarak kullandığımız ekipmanları dış cephe yapı malzemesine göre tercih edip ve malzemenin yapısına göre temizlik ürünü tercih etmekteyiz.

Dış Cephe Cam Temizliğine Başlarken Nelere Dikkat edilir?

Yağmur suyu gibi çeşitli etkenler dış cephe yüzeylerinin kirlenmesine sebep olmaktadır. Dış cephe cam temizliği hizmeti veren firmamız tarafından güvenlik önlemleri ile birlikte uzman ekibimiz temizlik ihtiyacını ortadan kaldırmaktadır. İşlemleri titizlikle gerçekleştiren firmamız tarafından müşteri memnuniyeti de önemsenmektedir. Gökdelenlerin, apartmanların temizliği yapılırken iş kazaları da en aza indirilmektedir. Temizlik işlemi öncesinde Fiyaka Temizlik Şirketi tarafından yerinde incelemeler yapılmakta ve daha sonra temizlik işlemi başlamaktadır. Dış cephe cam temizliğine başlarken nelere dikkat edilir sorusuna, temizlik işine başlamadan önce binan kir durumu incelenir. Yağmur, toz, oksit gibi etkenlerden kaynaklı kirlenme olup olmadığı kontrol edilir. Temizliğin en son ne zaman yapıldığı hakkında bilgi alınır. Temizliğin gerçekleştirileceği çevre hakkında detaylı bilgi sahibi olunur. Trafik gözetlenir, izin almak gerekiyor ise ilgili yerlerden izinler alınır.

Malzeme, araç, gereç ve gerekli olan detaylar bu kurallara göre tercih edilmektedir. Yılda 2 kez önerilen dış cephe cam temizliği daha kısa periyotlarla da yapılabilmektedir. Temizlik ne kadar kısa sürede yapılırsa binaların dış cephelerinin hasar görme ihtimali de o derece ortadan kalkacaktır. Özellikle büyük kentlerde önemsenen dış cephe cam temizliği oldukça zor bir iştir. Belirli ölçütler doğrultusunda belirlenen dış cephe cam temizliği fiyatları çerçevesinde yapılan bu işlemin fiyatlarında belirleyici olan bazı etkenler de bulunmaktadır. Çevre koşullarının yanı sıra fiyatta yükseklik en temel belirleyicidir. Binaların boyutsal durumu, camlı yapısı, kullanılacak ekipmanlar ve temizlik ürünlerine bağlı olarak fiyatlar farklılık göstermektedir. Ayrıca inşaat sonrası yapılacak olan temizlikler diğerlerine göre de daha pahalı olmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Hangi günler hizmet alabilirim?

Talebinize göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz.

İstanbul'da uzun yıllardır temizlik hizmetleri sunan Fiyaka Temizlik Hizmetleri, verilen hizmet ve çalışan güvenirliliği açısından gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bir temizlik firmasıdır ve bu yüzden temizlik hizmeti alırken evde bulunmanız zorunlu değildir. Ancak ilk temizlik hizmetimizde, sizin öncelik ve hassasiyetlerinizi daha iyi yerine getirebilmemiz açısından evde bulunmanız uygun olabilir.

Yönlendirdiğimiz temizlik personelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli düzenli olarak size yönlendirebiliyoruz.

Talepleriniz doğrultusunda yönlendireceğimiz personel ya da personellerimiz sabah 09.00'dan akşam 17.00'a kadar sizlere yardımcı olmaktadır..

Fiyaka Temizlik olarak biz temizliğin bir sanat olduğuna inanıyoruz.
Kurumsal kimliğimiz ve deneyimli personelimizle “profesyonel” sonuçlar sunuyoruz.
En önemli reklamın “memnuniyet” olduğuna inanır, en güçlü yanımız olarak müşteri memnuniyetini görürüz.
Güçlü ilişkiler kurarız ve “ömür boyu müşteriler” ediniriz.
Masraftan kaçınmaksızın en kaliteli ekipmanları kullanır, en doğal ve etkin deterjanları tercih ederiz.
Biz müşterilerimizin, iş arkadaşlarımızın ve şirket gizli bilgi ve varlıklarının “mahremiyetini ve güvenliğini” koruyoruz.
En iyi hizmeti ödün vermeden sürdürme ve “güvenli ve kazasız bir ortam” yaratma sorumluluğumuzun farkındayız.

Ev temizliği temizlik fiyatları, evin büyüklüğü, temizlik hizmetinin detayları ve ekstra istenilen hizmete göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle, temizlik şirketi ile iletişime geçerek fiyat teklifi almak en doğru seçenek olacaktır.