Yenikapı Temizlik Şirketi

Yenikapı Temizlik Şirketi

Yenikapı Temizlik Şirketi

Yenikapı Temizlik Hizmetleri, Yenikapı ilçesindeki evler, işyerleri ve diğer mekanlar için profesyonel temizlik hizmetleri sunan bir şirkettir. Şirketimiz, uzman ve deneyimli temizlik personeliyle müşterilerimize kaliteli hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Şirket ev temizliği, ofis temizliği, cam temizliği, inşaat sonrası temizlik, otel temizliği, mağaza temizliği, AVM temizliği ve hastane temizliği gibi birçok farklı temizlik hizmetini müşterilerimize sağlamaktayız. Yenikapı temizlik firması olarak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için, güvenilir temizlik ürünleri ve ekipmanları kullanmaktayız. Ayrıca, müşterilerimizin özel taleplerini dikkate alarak, kişiselleştirilmiş temizlik çözümleri sunmaktayız. Temizlik hizmetlerimiz hijyenik ve etkili bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Temizlik personelimiz, hijyen standartlarına uygun olarak çalışmakta ve gizlilik ilkesini ön planda tutmaktadır. Yenikapı Temizlik Şirketi olarak, müşterilerimize uygun fiyatlarla profesyonel temizlik hizmeti sağlamayı hedefliyoruz. Temizlik ihtiyaçlarınız için bize ulaşabilir, detaylı bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz. Müşterilerimize temiz, düzenli ve hijyenik bir ortam sunmak için çalışıyoruz. Size özel temizlik çözümleriyle yaşam alanlarınızı daha konforlu hale getirmek için hizmetinizdeyiz. Yenikapı Temizlik Şirketi olarak, temizlik işlerinizi profesyonellere bırakmanızı öneririz.

Yenikapı'da Gündelik Temizlikçiler

Ev temizliği ya da ofis temizliği yaptırmak istiyorsanız ve son derece yoğun olduğunuz için günlük temizlikleri daha ideal buluyorsanız, Yenikapı'da gündelik temizlikçiler ile ev temizliği ya da ofis temizliği hizmetlerinden yararlanmak sizler için en akıllıca çözüm olacaktır. Gündelik temizlikçiler hizmet kapsamına ev temizliği, ofis temizliği, işyeri temizliği, lokanta ve restoran temizliği, otel temizliği, büro temizliği, rezidans temizliği gibi hizmetler dahildir. Ev temizliğinde odaların temizliği, mutfak temizliği, salon temizliği, cam temizliği, balkon temizliği, zemin temizliği, ütü, bulaşık, çamaşır katlama ve çocuk bakımı gibi hizmetler de olabilir.

Günlük temizlik konusunda ev ya da işyerlerin de akla ilk gelebilecek olan mutfak temizliğinde her nokta detaylı bir şekilde ve özel temizlik ürünleri ile temizlenmektedir. Mutfak temizliğinde ocak, ocak duvarları, fayanslar, tezgâh, ankastre, lavabo ve bataryalar derinlemesine temizlenir. Kapılar, camlar, pervazlar silinir ve mutfaktaki tüm prizlerin tozları alınır. Dolap temizliği yapılır, halı süpürülür ve zemin temizliği yapılır.

Yenikapı'da gündelik temizlikçiler sayesinde, ev içerisinde bulunan oda ve salon temizliği olmak üzere tüm mobilyaların yüzeyleri dikkatlice silinmekte, camlar, zeminler ve duvarlara uygun temizlik ürünleri ile temizlik işlemi uygulanmaktadır. Oturma odasında bulunan yastık ve minderlerin tozları alınır ve koltukların erişilmeyen yerlerindeki tozlar da elektrik süpürgesi ile çekilir. Şifonyerler, biblolar, duvardaki çeşitli raflar ve tablo gibi çeşitli aksesuarların her birinin temizliği de özenle yapılır. Kapılır, kapı kulpları, aynalar, bataryalar, masalar, sandalyeler ve prizler silinir tüm tozları alınır. Yenikapı'da gündelik temizlikçiler, ofis temizliği işleminde ise müşteri istekleri doğrultusunda temizlik işlemlerini gerçekleştirerek temizlik sürecini tamamlarlar.

Sıkça Sorulan Sorular

Hangi günler hizmet alabilirim?

Talebinize göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz.

İstanbul'da uzun yıllardır temizlik hizmetleri sunan Fiyaka Temizlik Hizmetleri, verilen hizmet ve çalışan güvenirliliği açısından gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bir temizlik firmasıdır ve bu yüzden temizlik hizmeti alırken evde bulunmanız zorunlu değildir. Ancak ilk temizlik hizmetimizde, sizin öncelik ve hassasiyetlerinizi daha iyi yerine getirebilmemiz açısından evde bulunmanız uygun olabilir.

Yönlendirdiğimiz temizlik personelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli düzenli olarak size yönlendirebiliyoruz.

Talepleriniz doğrultusunda yönlendireceğimiz personel ya da personellerimiz sabah 09.00'dan akşam 17.00'a kadar sizlere yardımcı olmaktadır..

Fiyaka Temizlik olarak biz temizliğin bir sanat olduğuna inanıyoruz.
Kurumsal kimliğimiz ve deneyimli personelimizle “profesyonel” sonuçlar sunuyoruz.
En önemli reklamın “memnuniyet” olduğuna inanır, en güçlü yanımız olarak müşteri memnuniyetini görürüz.
Güçlü ilişkiler kurarız ve “ömür boyu müşteriler” ediniriz.
Masraftan kaçınmaksızın en kaliteli ekipmanları kullanır, en doğal ve etkin deterjanları tercih ederiz.
Biz müşterilerimizin, iş arkadaşlarımızın ve şirket gizli bilgi ve varlıklarının “mahremiyetini ve güvenliğini” koruyoruz.
En iyi hizmeti ödün vermeden sürdürme ve “güvenli ve kazasız bir ortam” yaratma sorumluluğumuzun farkındayız.

Ev temizliği temizlik fiyatları, evin büyüklüğü, temizlik hizmetinin detayları ve ekstra istenilen hizmete göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle, temizlik şirketi ile iletişime geçerek fiyat teklifi almak en doğru seçenek olacaktır.