Yakuplu Temizlik Şirketi

Yakuplu Temizlik Şirketi

Yakuplu Temizlik Şirketi

Yakuplu Temizlik Şirketi, Yakuplu bölgesindeki ev veya işyerlerinin temizlik ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla hizmet veren bir şirkettir. Temizlik hizmetleri, profesyonel ekipler tarafından hijyenik ve kaliteli bir şekilde sunulmaktadır. Yakuplu Temizlik Şirketi ile temizlik hizmetleri, günlük, haftalık, aylık veya tek seferlik temizlik hizmetleri sunmaktadır. Ev temizlikleri, ofis temizlikleri, inşaat sonrası temizlikler, dış cephe temizlikleri, cam temizlikleri, villa temizliği, halı yıkama gibi birçok farklı temizlik ihtiyacına cevap verebilmektedir. Şirket, güvenilir ve tecrübeli temizlik ekibiyle müşterilerine kaliteli bir hizmet sunmayı hedeflemektedir. Ekip, ihtiyaçlara ve taleplere göre özenle seçilmiştir ve profesyonel eğitimlerden geçmiştir. Müşterilerin memnuniyetini ön planda tutan Yakuplu Temizlik Şirketi, titizlikle çalışarak en iyi sonuçları elde etmeyi amaçlamaktadır. Yakuplu Temizlik Şirketi'nin sunduğu hizmetlerden yararlanmak isteyen müşteriler, şirket ile iletişime geçerek taleplerini iletebilir ve detaylı bilgi alabilirler. Temizlik hizmeti için uygun fiyatlar sunan şirket, profesyonel ekip ve ekipmanlarıyla müşteri memnuniyetini sağlamayı amaçlamaktadır.

Yakuplu Eşyalı Ev Temizliği

Yakuplu temizlik firması olarak, eşyalı ev temizliği hizmetimizle müşterilerimizin yaşam alanlarını temiz ve hijyenik tutmayı hedefliyoruz. Eşyalı ev temizliği, özen ve detay gerektiren bir işlemdir. Odaların, camların, mobilyaların, mutfak, banyo, halıların, perdelerin ve diğer eşyaların temizliği uzmanlık gerektiren bir konudur. Yakuplu ev temizliği hizmeti kapsamında eşyalı ev temizliği ile birlikte koltuk temizliği, zemin temizliği, duvar silme gibi detaylı temizlik hizmetleri de sunmaktayız. Evinizin her köşesini titizlikle, dip bucak temizleyerek, size hijyenik bir yaşam alanı sunuyoruz. Bizimle çalışarak, evinizin her odasının temizlik ihtiyaçlarını karşılayabilir ve detaylı bir temizlik hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Yakuplu temizlik şirketi olarak, bizimle iletişime geçmek ve eşyalı ev temizliği hizmetimizden faydalanmak.

Sıkça Sorulan Sorular

Hangi günler hizmet alabilirim?

Talebinize göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz.

İstanbul'da uzun yıllardır temizlik hizmetleri sunan Fiyaka Temizlik Hizmetleri, verilen hizmet ve çalışan güvenirliliği açısından gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bir temizlik firmasıdır ve bu yüzden temizlik hizmeti alırken evde bulunmanız zorunlu değildir. Ancak ilk temizlik hizmetimizde, sizin öncelik ve hassasiyetlerinizi daha iyi yerine getirebilmemiz açısından evde bulunmanız uygun olabilir.

Yönlendirdiğimiz temizlik personelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli düzenli olarak size yönlendirebiliyoruz.

Talepleriniz doğrultusunda yönlendireceğimiz personel ya da personellerimiz sabah 09.00'dan akşam 17.00'a kadar sizlere yardımcı olmaktadır..

Fiyaka Temizlik olarak biz temizliğin bir sanat olduğuna inanıyoruz.
Kurumsal kimliğimiz ve deneyimli personelimizle “profesyonel” sonuçlar sunuyoruz.
En önemli reklamın “memnuniyet” olduğuna inanır, en güçlü yanımız olarak müşteri memnuniyetini görürüz.
Güçlü ilişkiler kurarız ve “ömür boyu müşteriler” ediniriz.
Masraftan kaçınmaksızın en kaliteli ekipmanları kullanır, en doğal ve etkin deterjanları tercih ederiz.
Biz müşterilerimizin, iş arkadaşlarımızın ve şirket gizli bilgi ve varlıklarının “mahremiyetini ve güvenliğini” koruyoruz.
En iyi hizmeti ödün vermeden sürdürme ve “güvenli ve kazasız bir ortam” yaratma sorumluluğumuzun farkındayız.

Ev temizliği temizlik fiyatları, evin büyüklüğü, temizlik hizmetinin detayları ve ekstra istenilen hizmete göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle, temizlik şirketi ile iletişime geçerek fiyat teklifi almak en doğru seçenek olacaktır.