Şükrübey Temizlik Şirketi

Şükrübey Temizlik Şirketi

Şükrübey Temizlik Şirketi

Şükrübey Temizlik Şirketi, Şükrübey bölgesinde faaliyet gösteren bir temizlik firmasıdır. İlçenin her türlü temizlik ihtiyacını karşılamak amacıyla hizmet vermektedir. Ev temizliği, ofis temizliği, inşaat sonrası temizlik, villa temizliği, otopark temizliği, düğün salonu temizliği gibi birçok farklı temizlik hizmeti sunmaktadır. Şükrübey Temizlik Şirketi, profesyonel ve deneyimli temizlik personelleri ile müşterilerine kaliteli bir hizmet sunmayı hedeflemektedir. Temizlik ekipmanları ve malzemeleri konusunda da son derece titiz davranan şirket, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Şükrübey Temizlik Şirketi, temizlik ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunmaktadır. İhtiyaçlarınıza göre esnek bir çalışma programı oluşturarak istediğiniz zaman temizlik hizmeti almanızı sağlar. Ayrıca, uygun fiyat politikası ile müşterilerine ekonomik çözümler sunar.

İletişim bilgileri:

Adres: Şükrübey, İstanbul

Telefon: 0506 090 30 60

E-posta: info@fiyakatemizlik.com

Şükrübey Temizlik Şirketi ile temizlik ihtiyaçlarınızı güvenilir ve kaliteli bir şekilde karşılayabilirsiniz. Profesyonel ekibi ve uygun fiyatları ile öne çıkan bu şirket, Şükrübey bölgesindeki en iyi temizlik şirketlerinden biridir.

Şükrübey Taşınma Öncesi Temizlik

Şükrübey 'de yeni bir eve mi taşınıyorsunuz? Taşınma öncesi temizlik konusunda endişelenmenize gerek yok! Şükrübey temizlik şirketi olarak sizlere temizlik hizmeti sunmaktayız. Evinizdeki tüm odaların detaylı bir şekilde temizlenmesi için deneyimli ve uzman ekibimizle hizmetinizdeyiz. Eşyalarınızın tozlanmaması ve yeni evinize ya da işyerinize tertemiz bir şekilde taşınmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Şükrübey taşınma öncesi temizlik işlemleri kapsamlı bir temizlik içerir. Cam temizliği, odaların temizliği, duvar temizliği, koltuk temizliği ve genel temizlik gibi detayları kapsar. Taşınma öncesi temizlik için alanında deneyimli ve uzman ekip ve ekipmanlarımız bulunmaktadır. Şükrübey 'de bulunan eviniz ya da işyeriniz için en iyi temizlik hizmetini almayı düşünüyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Hangi günler hizmet alabilirim?

Talebinize göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz.

İstanbul'da uzun yıllardır temizlik hizmetleri sunan Fiyaka Temizlik Hizmetleri, verilen hizmet ve çalışan güvenirliliği açısından gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bir temizlik firmasıdır ve bu yüzden temizlik hizmeti alırken evde bulunmanız zorunlu değildir. Ancak ilk temizlik hizmetimizde, sizin öncelik ve hassasiyetlerinizi daha iyi yerine getirebilmemiz açısından evde bulunmanız uygun olabilir.

Yönlendirdiğimiz temizlik personelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli düzenli olarak size yönlendirebiliyoruz.

Talepleriniz doğrultusunda yönlendireceğimiz personel ya da personellerimiz sabah 09.00'dan akşam 17.00'a kadar sizlere yardımcı olmaktadır..

Fiyaka Temizlik olarak biz temizliğin bir sanat olduğuna inanıyoruz.
Kurumsal kimliğimiz ve deneyimli personelimizle “profesyonel” sonuçlar sunuyoruz.
En önemli reklamın “memnuniyet” olduğuna inanır, en güçlü yanımız olarak müşteri memnuniyetini görürüz.
Güçlü ilişkiler kurarız ve “ömür boyu müşteriler” ediniriz.
Masraftan kaçınmaksızın en kaliteli ekipmanları kullanır, en doğal ve etkin deterjanları tercih ederiz.
Biz müşterilerimizin, iş arkadaşlarımızın ve şirket gizli bilgi ve varlıklarının “mahremiyetini ve güvenliğini” koruyoruz.
En iyi hizmeti ödün vermeden sürdürme ve “güvenli ve kazasız bir ortam” yaratma sorumluluğumuzun farkındayız.

Ev temizliği temizlik fiyatları, evin büyüklüğü, temizlik hizmetinin detayları ve ekstra istenilen hizmete göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle, temizlik şirketi ile iletişime geçerek fiyat teklifi almak en doğru seçenek olacaktır.