Ortaköy Temizlik Şirketi

Ortaköy Temizlik Şirketi

Ortaköy Temizlik Şirketi

Ortaköy'de temizlik hizmetleri sunan birçok şirket bulunmaktadır. Bu şirketler ev temizliği, ofis temizliği, inşaat sonrası temizlik gibi farklı alanlarda hizmet vermektedir. Ortaköy temizlik hizmetleri genellikle profesyonel ekipler tarafından sunulmaktadır. Temizlik personelleri, gerekli eğitimleri almış ve temizlik ekipmanlarına sahip olarak çalışmaktadır. Ev temizliği hizmetleri içerisinde genel temizlik, detaylı temizlik, cam silme, halı ve koltuk temizliği gibi işlemler yer almaktadır. Ortaköy Temizlik Şirketi, evinizin ihtiyaçlarına uygun olarak hizmet sunmaktadır. Ofis temizliği hizmetleri de Ortaköy'de sıklıkla tercih edilen hizmetler arasındadır. Ofislerde genel temizlik, cam silme, zemin temizliği, toz alma gibi işlemler yapılmaktadır. Ortaköy'de inşaat sonrası temizlik hizmeti de sunan şirketler bulunmaktadır. İnşaat sonrası temizlik, inşaat alanında kalan molozlar, boya ve badana artıkları gibi atıkların temizlenmesini kapsamaktadır. Ortaköy temizlik hizmetleri için çeşitli firmalarla iletişime geçebilir ve ihtiyacınız doğrultusunda hizmet talep edebilirsiniz. Ortaköy temizlik şirketi, genellikle bölgeye uygun fiyatlarla hizmet vermektedir.

Ortaköy Villa Temizliği

Ortaköy bölgesinde villalarınızın temizliği, sizin istekleriniz doğrultusunda detaylı ve rutin temizlik hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Detaylı Ortaköy villa temizliği, dolap içlerinin silinmesi, duvar silme işlemi, ütü hizmeti gibi derinlemesine temizlik hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Rutin bir temizlikte ise, zemin süpürülüp silinmesi, mutfak dolaplarının yüzeysel silinmesi, banyo ve lavabo temizliği, cam temizlikleri, davlumbaz temizliği, sauna temizliği, balkon temizliği, bahçe temizliği, havuz temizliği, koltukların silinmesi ve genel toz alma işlemleri gibi hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. İstanbul temizlik şirketleri arasında en çok tercih edilen firmamızdan, villa temizliği hizmeti için uygun fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Uzman, deneyimli ve tecrübeli personellerimiz, sizlerin belirlediği gün ve saatlerde villanıza gelerek temizlik işlemlerini detaylı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Hangi günler hizmet alabilirim?

Talebinize göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz.

İstanbul'da uzun yıllardır temizlik hizmetleri sunan Fiyaka Temizlik Hizmetleri, verilen hizmet ve çalışan güvenirliliği açısından gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bir temizlik firmasıdır ve bu yüzden temizlik hizmeti alırken evde bulunmanız zorunlu değildir. Ancak ilk temizlik hizmetimizde, sizin öncelik ve hassasiyetlerinizi daha iyi yerine getirebilmemiz açısından evde bulunmanız uygun olabilir.

Yönlendirdiğimiz temizlik personelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli düzenli olarak size yönlendirebiliyoruz.

Talepleriniz doğrultusunda yönlendireceğimiz personel ya da personellerimiz sabah 09.00'dan akşam 17.00'a kadar sizlere yardımcı olmaktadır..

Fiyaka Temizlik olarak biz temizliğin bir sanat olduğuna inanıyoruz.
Kurumsal kimliğimiz ve deneyimli personelimizle “profesyonel” sonuçlar sunuyoruz.
En önemli reklamın “memnuniyet” olduğuna inanır, en güçlü yanımız olarak müşteri memnuniyetini görürüz.
Güçlü ilişkiler kurarız ve “ömür boyu müşteriler” ediniriz.
Masraftan kaçınmaksızın en kaliteli ekipmanları kullanır, en doğal ve etkin deterjanları tercih ederiz.
Biz müşterilerimizin, iş arkadaşlarımızın ve şirket gizli bilgi ve varlıklarının “mahremiyetini ve güvenliğini” koruyoruz.
En iyi hizmeti ödün vermeden sürdürme ve “güvenli ve kazasız bir ortam” yaratma sorumluluğumuzun farkındayız.

Ev temizliği temizlik fiyatları, evin büyüklüğü, temizlik hizmetinin detayları ve ekstra istenilen hizmete göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle, temizlik şirketi ile iletişime geçerek fiyat teklifi almak en doğru seçenek olacaktır.