Mecidiyeköy Temizlik Şirketi

Mecidiyeköy Temizlik Şirketi

Mecidiyeköy Temizlik Şirketi

Mecidiyeköy temizlik şirketi, Mecidiyeköy ilçesindeki evler, ofisler ve iş yerlerinin temizlik hizmetlerini sunan bir şirkettir. Şirket, profesyonel bir ekip tarafından yüksek kalitede temizlik hizmetleri sunmayı hedeflemektedir. Mecidiyeköy temizlik şirketi hem bireysel müşterilere hem de işletmelere temizlik hizmeti sağlamaktadır. Şirket ev temizliği, ofis temizliği, boş ev temizliği, villa temizliği, restoran temizliği, inşaat sonrası temizlik, dış cephe temizliği ve periyodik temizlik gibi farklı hizmetler sunmaktadır. Şirketin temizlikçileri, profesyonel ve deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Temizlik ekipmanları ve malzemeleri de kaliteli ve güvenilir markalardan temin edilmektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Mecidiyeköy temizlik şirketi, işlerini zamanında ve düzenli bir şekilde yapmayı taahhüt etmektedir. Mecidiyeköy temizlik şirketi ile iletişime geçmek için telefon veya e-mail yoluyla ulaşabilirsiniz. Şirket, müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun fiyatlar sunmaktadır. Temizlik talepleri doğrultusunda size özel bir fiyatlandırma yapılacaktır. Mecidiyeköy ilçesindeki ev veya iş yerinizin temizlik ihtiyaçlarını profesyonel bir şekilde karşılamak için Mecidiyeköy temizlik şirketi ile iletişime geçebilirsiniz.

Mecidiyeköy İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat sonrası temizlik hizmeti, inşaat sonrası ortaya çıkan karmaşık ve zorlu temizlik işlemi ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla sağlanır. İnşaat sonrası temizlik, yapılan inşaat ya da tadilat sonrasında ortaya çıkan toz, kir, boya, çimento, atıklar ve molozların temizliğini içerir. Mecidiyeköy temizlik şirketi olarak, inşaat sonrası temizlik hizmetlerimizle Mecidiyeköy ve çevresindeki müşterilerimize kaliteli, titiz ve profesyonel bir temizlik deneyimi sunmayı hedefliyoruz. Deneyimli ve eğitimli temizlikçi personellerimiz, inşaat sonrası temizlik için gerekli ekip ve temizlik ürünleri ile donatılmıştır. Mecidiyeköy temizlik şirketi olarak, inşaat sonrası temizlik hizmetimizde detaylı bir temizlik süreci uygulamaktayız. Bu süreç cam temizliği, zemin temizliği, duvar temizliği, tavan temizliği, banyo ve mutfak temizliği, toz alma gibi birçok adımdan oluşur. Müşterilerimizin memnuniyeti ve sağlıklı bir yaşam alanı yaratmak için gece gündüz titizlikle çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Sıkça Sorulan Sorular

Hangi günler hizmet alabilirim?

Talebinize göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz.

İstanbul'da uzun yıllardır temizlik hizmetleri sunan Fiyaka Temizlik Hizmetleri, verilen hizmet ve çalışan güvenirliliği açısından gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bir temizlik firmasıdır ve bu yüzden temizlik hizmeti alırken evde bulunmanız zorunlu değildir. Ancak ilk temizlik hizmetimizde, sizin öncelik ve hassasiyetlerinizi daha iyi yerine getirebilmemiz açısından evde bulunmanız uygun olabilir.

Yönlendirdiğimiz temizlik personelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli düzenli olarak size yönlendirebiliyoruz.

Talepleriniz doğrultusunda yönlendireceğimiz personel ya da personellerimiz sabah 09.00'dan akşam 17.00'a kadar sizlere yardımcı olmaktadır..

Fiyaka Temizlik olarak biz temizliğin bir sanat olduğuna inanıyoruz.
Kurumsal kimliğimiz ve deneyimli personelimizle “profesyonel” sonuçlar sunuyoruz.
En önemli reklamın “memnuniyet” olduğuna inanır, en güçlü yanımız olarak müşteri memnuniyetini görürüz.
Güçlü ilişkiler kurarız ve “ömür boyu müşteriler” ediniriz.
Masraftan kaçınmaksızın en kaliteli ekipmanları kullanır, en doğal ve etkin deterjanları tercih ederiz.
Biz müşterilerimizin, iş arkadaşlarımızın ve şirket gizli bilgi ve varlıklarının “mahremiyetini ve güvenliğini” koruyoruz.
En iyi hizmeti ödün vermeden sürdürme ve “güvenli ve kazasız bir ortam” yaratma sorumluluğumuzun farkındayız.

Ev temizliği temizlik fiyatları, evin büyüklüğü, temizlik hizmetinin detayları ve ekstra istenilen hizmete göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle, temizlik şirketi ile iletişime geçerek fiyat teklifi almak en doğru seçenek olacaktır.