Güneşli Temizlik Şirketi

Güneşli Temizlik Şirketi

Güneşli Temizlik Şirketi

Güneşli Temizlik Şirketi, Güneşli ve çevresinde hizmet veren bir temizlik şirketidir. Şirket, ev temizliği, ofis temizliği, inşaat sonrası temizlik, dış cephe temizliği, boş ev temizliği, tadilat sonrası temizliği, restoran temizliği, fabrika temizliği gibi çeşitli temizlik hizmetleri sunmaktayız. Profesyonel ve deneyimli kadromuzla müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak kaliteli hizmet sunmaktayız. Güneşli temizlik şirketi olarak, ev temizliği konusunda, günlük veya haftalık periyotlarda temizlik hizmeti verebiliyoruz. Evlerinize deneyimli temizlik personelimizi göndererek, detaylı bir temizlik yapmaktayız. Mobilya temizliği, halı yıkama, cam temizliği gibi ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler sunuyoruz. Ofis temizliği konusunda, iş yerlerinizin temizlik ihtiyaçlarına uygun hizmetler sağlıyoruz. Ofisinizin düzenli bir şekilde temizlenmesi, çalışanların verimini arttırır ve hijyenik bir ortam sağlar. Bürolarınızın temizliğini düzenli olarak yapabiliriz veya isteğe bağlı olarak tek seferlik temizlik hizmeti sunabiliriz. İnşaat sonrası temizlik konusunda, yeni yapım veya tadilat sonrası oluşan inşaat artıklarının temizlenmesi işlemlerini yapıyoruz. Yapılan işin kalitesini tamamlayıcı nitelikte olan bu hizmetle, inşaat veya tadilat sonrası ortamı temiz bir şekilde teslim alabilirsiniz. Dış cephe temizliği konusunda, binaların dış yüzeylerinin temizlenmesi ve bakımı hizmetini sunuyoruz. Uzman ekip ve ekipmanlarımızla, yüksek binaların dış cephe temizliğini güvenli bir şekilde gerçekleştirebiliriz. Güneşli ve çevresinde temizlik şirketi arıyorsanız, bize güvenebilirsiniz. Profesyonel ve güvenilir hizmetlerimizle sizlere kaliteli temizlik çözümleri sunuyoruz. İhtiyaçlarınızı karşılamak ve memnuniyetinizi sağlamak için buradayız. Detaylı bilgi almak veya randevu oluşturmak için bize telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

Güneşli Eşyalı Ev Temizliği

Güneşli Temizlik Şirketi olarak, eşyalı ev temizliği konusunda uzman ekibimizle hizmetinizdeyiz. Evinizdeki eşyaların özenle temizlenmesi ve hijyenik bir ortam sağlanması için profesyonel bir desteğe ihtiyaç duyuyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Güneşli ev temizliği denildiğinde, eşyaların temizliği ayrı bir önem kazanmaktadır. Bu nedenle, eşyalı ev temizliği hizmetimizle, evinizdeki her bir eşyanın hijyenik bir şekilde temizlenmesini sağlıyoruz. Böylece, evinizdeki, bakteri, toz ve kirden arınmış bir ortam elde edebilirsiniz.

Eşyaların Yüzey Temizliği Halı ve Koltuk Temizliği
Mobilyaların Temizliği Mutfak Eşyalarının Temizliği
Elektrikli Ev Aletlerinin Temizliği Dolapların Temizliği

Güneşli Temizlik Firması olarak, eşyalı ev temizliği konusunda müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla, evinizi hijyenik bir şekilde baştan aşağı temizliyor ve size temiz bir yaşam alanı sağlıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Hangi günler hizmet alabilirim?

Talebinize göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz.

İstanbul'da uzun yıllardır temizlik hizmetleri sunan Fiyaka Temizlik Hizmetleri, verilen hizmet ve çalışan güvenirliliği açısından gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bir temizlik firmasıdır ve bu yüzden temizlik hizmeti alırken evde bulunmanız zorunlu değildir. Ancak ilk temizlik hizmetimizde, sizin öncelik ve hassasiyetlerinizi daha iyi yerine getirebilmemiz açısından evde bulunmanız uygun olabilir.

Yönlendirdiğimiz temizlik personelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli düzenli olarak size yönlendirebiliyoruz.

Talepleriniz doğrultusunda yönlendireceğimiz personel ya da personellerimiz sabah 09.00'dan akşam 17.00'a kadar sizlere yardımcı olmaktadır..

Fiyaka Temizlik olarak biz temizliğin bir sanat olduğuna inanıyoruz.
Kurumsal kimliğimiz ve deneyimli personelimizle “profesyonel” sonuçlar sunuyoruz.
En önemli reklamın “memnuniyet” olduğuna inanır, en güçlü yanımız olarak müşteri memnuniyetini görürüz.
Güçlü ilişkiler kurarız ve “ömür boyu müşteriler” ediniriz.
Masraftan kaçınmaksızın en kaliteli ekipmanları kullanır, en doğal ve etkin deterjanları tercih ederiz.
Biz müşterilerimizin, iş arkadaşlarımızın ve şirket gizli bilgi ve varlıklarının “mahremiyetini ve güvenliğini” koruyoruz.
En iyi hizmeti ödün vermeden sürdürme ve “güvenli ve kazasız bir ortam” yaratma sorumluluğumuzun farkındayız.

Ev temizliği temizlik fiyatları, evin büyüklüğü, temizlik hizmetinin detayları ve ekstra istenilen hizmete göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle, temizlik şirketi ile iletişime geçerek fiyat teklifi almak en doğru seçenek olacaktır.