Eyüp Temizlik Şirketi

Eyüp Temizlik Şirketi

Eyüp Temizlik Şirketi

Eyüp'te bulunan temizlik şirketi, müşterilerine geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır. Şirket, farklı alanlarda temizlik hizmetleri sağlayarak, müşterilerinin evlerini, ofislerini veya diğer işletmelerini temiz ve düzenli tutmalarına yardımcı olur. Eyüp temizlik şirketi, profesyonel ve deneyimli temizlik personeli ile hizmet verir. Temizlik ekipleri, yüksek standartlara uygun bir şekilde çalışarak müşterilerinin beklentilerini karşılamayı hedefler. Şirketin sunduğu temizlik hizmetleri arasında ev temizliği, ofis temizliği, inşaat sonrası temizlik, dış cephe temizliği, cam temizliği, boş ev temizliği, tadilat sonrası temizlik, restoran temizliği ve villa temizliği gibi çeşitli seçenekler bulunur. Müşteriler, ihtiyaçlarına uygun olan hizmetleri seçerek, profesyonel bir temizlik deneyimi yaşarlar. Eyüp temizlik şirketi, müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Müşterilerinin isteklerini dikkate alarak, kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunar. Aynı zamanda, müşterilerine uygun fiyatlarla hizmet sunarak, ekonomik olarak da avantajlı bir seçenek sunar. Eyüp temizlik şirketi ile iletişime geçmek ve hizmetlerinden yararlanmak için telefon veya internet aracılığıyla randevu almak mümkündür. Şirket, müşterilerine sağladığı hizmetlerle temizlik konusunda güvenilir bir partner olmayı hedefler. Eyüp temizlik şirketleri her zaman farkını koyan şirketimiz izlediği mevcut politikalarla çok beğenilmektedir. Çünkü şirketimiz yapmış olduğu temizlik işlemlerini doğru bir şekilde yapar.

Eyüp Taşınma Sonrası Temizlik

Eyüp'te yeni bir eve taşındınız ve artık taşınma sonrası temizlik ihtiyacınız mı var? İşte tam size göre bir hizmetimiz var! Eyüp temizlik şirketi olarak, taşınma sonrası ev temizliği konusunda uzman ve tecrübeli ekibimiz ile sizlere yardımcı olabiliriz. Taşınma sonrası temizlik, yeni evinizin ilk izlenimidir ve burada yapılan temizlik kalitesi de oldukça önemlidir. Evinizde oluşabilecek toz, kir ve kalıntıları temizlemek için profesyonel bir temizlik şirketine ihtiyacınız var. Eyüp taşınma sonrası temizlik konusunda uzman ekibimiz size ferah ve temiz bir ev sunmak için çalışacaktır. İster eşyalı ev temizliği olsun ister taşınma sonrası inşaat temizliği olsun Eyüp temizlik şirketi olarak sizin için en iyi temizlik hizmetini sunmak için buradayız. Eyüp ev temizliği hizmetinden farklı olarak, ofis temizliği alanında uzmanlaşmış bir temizlik firması ile çalışmak önemlidir.

Eyüp'te Gündelik Temizlikçiler

Ev temizliği ya da ofis temizliği yaptırmak istiyorsanız ve son derece yoğun olduğunuz için günlük temizlikleri daha ideal buluyorsanız, Eyüp'te gündelik temizlikçiler ile ev temizliği ya da ofis temizliği hizmetlerinden yararlanmak sizler için en akıllıca çözüm olacaktır. Gündelik temizlikçiler hizmet kapsamına ev temizliği, ofis temizliği, işyeri temizliği, lokanta ve restoran temizliği, otel temizliği, büro temizliği, rezidans temizliği gibi hizmetler dahildir. Ev temizliğinde odaların temizliği, mutfak temizliği, salon temizliği, cam temizliği, balkon temizliği, zemin temizliği, ütü, bulaşık, çamaşır katlama ve çocuk bakımı gibi hizmetler de olabilir.

Günlük temizlik konusunda ev ya da işyerlerin de akla ilk gelebilecek olan mutfak temizliğinde her nokta detaylı bir şekilde ve özel temizlik ürünleri ile temizlenmektedir. Mutfak temizliğinde ocak, ocak duvarları, fayanslar, tezgâh, ankastre, lavabo ve bataryalar derinlemesine temizlenir. Kapılar, camlar, pervazlar silinir ve mutfaktaki tüm prizlerin tozları alınır. Dolap temizliği yapılır, halı süpürülür ve zemin temizliği yapılır.

Eyüp'te gündelik temizlikçiler sayesinde, ev içerisinde bulunan oda ve salon temizliği olmak üzere tüm mobilyaların yüzeyleri dikkatlice silinmekte, camlar, zeminler ve duvarlara uygun temizlik ürünleri ile temizlik işlemi uygulanmaktadır. Oturma odasında bulunan yastık ve minderlerin tozları alınır ve koltukların erişilmeyen yerlerindeki tozlar da elektrik süpürgesi ile çekilir. Şifonyerler, biblolar, duvardaki çeşitli raflar ve tablo gibi çeşitli aksesuarların her birinin temizliği de özenle yapılır. Kapılır, kapı kulpları, aynalar, bataryalar, masalar, sandalyeler ve prizler silinir tüm tozları alınır. Eyüp'te gündelik temizlikçiler, ofis temizliği işleminde ise müşteri istekleri doğrultusunda temizlik işlemlerini gerçekleştirerek temizlik sürecini tamamlarlar.

Sıkça Sorulan Sorular

Hangi günler hizmet alabilirim?

Talebinize göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz.

İstanbul'da uzun yıllardır temizlik hizmetleri sunan Fiyaka Temizlik Hizmetleri, verilen hizmet ve çalışan güvenirliliği açısından gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bir temizlik firmasıdır ve bu yüzden temizlik hizmeti alırken evde bulunmanız zorunlu değildir. Ancak ilk temizlik hizmetimizde, sizin öncelik ve hassasiyetlerinizi daha iyi yerine getirebilmemiz açısından evde bulunmanız uygun olabilir.

Yönlendirdiğimiz temizlik personelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli düzenli olarak size yönlendirebiliyoruz.

Talepleriniz doğrultusunda yönlendireceğimiz personel ya da personellerimiz sabah 09.00'dan akşam 17.00'a kadar sizlere yardımcı olmaktadır..

Fiyaka Temizlik olarak biz temizliğin bir sanat olduğuna inanıyoruz.
Kurumsal kimliğimiz ve deneyimli personelimizle “profesyonel” sonuçlar sunuyoruz.
En önemli reklamın “memnuniyet” olduğuna inanır, en güçlü yanımız olarak müşteri memnuniyetini görürüz.
Güçlü ilişkiler kurarız ve “ömür boyu müşteriler” ediniriz.
Masraftan kaçınmaksızın en kaliteli ekipmanları kullanır, en doğal ve etkin deterjanları tercih ederiz.
Biz müşterilerimizin, iş arkadaşlarımızın ve şirket gizli bilgi ve varlıklarının “mahremiyetini ve güvenliğini” koruyoruz.
En iyi hizmeti ödün vermeden sürdürme ve “güvenli ve kazasız bir ortam” yaratma sorumluluğumuzun farkındayız.

Ev temizliği temizlik fiyatları, evin büyüklüğü, temizlik hizmetinin detayları ve ekstra istenilen hizmete göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle, temizlik şirketi ile iletişime geçerek fiyat teklifi almak en doğru seçenek olacaktır.