Çobançeşme Temizlik Şirketi

Çobançeşme Temizlik Şirketi

Çobançeşme Temizlik Şirketi

Çobançeşme temizlik şirketi, Çobançeşme bölgesinde faaliyet gösteren ve çeşitli temizlik hizmetleri sunan bir şirkettir. Şirket ev temizliği, ofis temizliği, inşaat sonrası temizlik, dış cephe temizliği, fabrika temizliği, İşhanı temizliği, cami temizliği, iş merkezi temizliği, AVM temizliği gibi farklı alanlarda hizmet vermektedir. Çobançeşme'de yaşayan veya iş yeri bulunan kişilerin temizlik ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla profesyonel ekiplerle çalışmaktadır. Çobançeşme temizlik şirketi, deneyimli ve eğitimli personelleri ile müşterilerine kaliteli temizlik hizmeti sunmaktadır. Temizlik işlemlerinde kullanılan malzemelerin ve ürünlerin kalitesine de özen göstermekte ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Şirketin müşteri memnuniyetini sağlamak adına esnek çalışma saatleri ve uygun fiyat politikası bulunmaktadır. Müşterilerin ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş temizlik paketleri sunulmaktadır. Aynı zamanda düzenli temizlik hizmetleri de sunan şirket, müşterilerine günlük, haftalık veya aylık temizlik programları oluşturma imkânı sağlamaktadır. Çobançeşme temizlik şirketi, temizlik işlemlerinde hijyen kurallarına ve çevre dostu temizlik yöntemlerine dikkat etmektedir. Çevreye duyarlılık göstererek, doğa dostu temizlik ürünlerini tercih etmektedir. Ayrıca geri dönüşümlü malzemelerin kullanımına da özen göstermektedir. Müşterilerin güvenliğini ve memnuniyetini sağlamak adına Çobançeşme temizlik şirketi, temizlik personellerini titiz bir şekilde seçmekte ve gerektiğinde güvenlik kontrolleri yapmaktadır. Müşteri gizliliğine saygı duyan şirket, müşteri bilgilerini gizli tutmakta ve özel olarak korumaktadır. Çobançeşme temizlik şirketi, temizlik hizmeti almak isteyen müşterilere ücretsiz keşif yapmakta ve uygun fiyat teklifleri sunmaktadır. İletişim bilgilerine ulaşarak ya da internet üzerinden şirkete ulaşarak hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Çobançeşme'de Gündelik Temizlikçiler

Ev temizliği ya da ofis temizliği yaptırmak istiyorsanız ve son derece yoğun olduğunuz için günlük temizlikleri daha ideal buluyorsanız, Çobançeşme'de gündelik temizlikçiler ile ev temizliği ya da ofis temizliği hizmetlerinden yararlanmak sizler için en akıllıca çözüm olacaktır. Gündelik temizlikçiler hizmet kapsamına ev temizliği, ofis temizliği, işyeri temizliği, lokanta ve restoran temizliği, otel temizliği, büro temizliği, rezidans temizliği gibi hizmetler dahildir. Ev temizliğinde odaların temizliği, mutfak temizliği, salon temizliği, cam temizliği, balkon temizliği, zemin temizliği, ütü, bulaşık, çamaşır katlama ve çocuk bakımı gibi hizmetler de olabilir.

Günlük temizlik konusunda ev ya da işyerlerin de akla ilk gelebilecek olan mutfak temizliğinde her nokta detaylı bir şekilde ve özel temizlik ürünleri ile temizlenmektedir. Mutfak temizliğinde ocak, ocak duvarları, fayanslar, tezgâh, ankastre, lavabo ve bataryalar derinlemesine temizlenir. Kapılar, camlar, pervazlar silinir ve mutfaktaki tüm prizlerin tozları alınır. Dolap temizliği yapılır, halı süpürülür ve zemin temizliği yapılır.

Çobançeşme'de gündelik temizlikçiler sayesinde, ev içerisinde bulunan oda ve salon temizliği olmak üzere tüm mobilyaların yüzeyleri dikkatlice silinmekte, camlar, zeminler ve duvarlara uygun temizlik ürünleri ile temizlik işlemi uygulanmaktadır. Oturma odasında bulunan yastık ve minderlerin tozları alınır ve koltukların erişilmeyen yerlerindeki tozlar da elektrik süpürgesi ile çekilir. Şifonyerler, biblolar, duvardaki çeşitli raflar ve tablo gibi çeşitli aksesuarların her birinin temizliği de özenle yapılır. Kapılır, kapı kulpları, aynalar, bataryalar, masalar, sandalyeler ve prizler silinir tüm tozları alınır. Çobançeşme'de gündelik temizlikçiler, ofis temizliği işleminde ise müşteri istekleri doğrultusunda temizlik işlemlerini gerçekleştirerek temizlik sürecini tamamlarlar.

Sıkça Sorulan Sorular

Hangi günler hizmet alabilirim?

Talebinize göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz.

İstanbul'da uzun yıllardır temizlik hizmetleri sunan Fiyaka Temizlik Hizmetleri, verilen hizmet ve çalışan güvenirliliği açısından gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bir temizlik firmasıdır ve bu yüzden temizlik hizmeti alırken evde bulunmanız zorunlu değildir. Ancak ilk temizlik hizmetimizde, sizin öncelik ve hassasiyetlerinizi daha iyi yerine getirebilmemiz açısından evde bulunmanız uygun olabilir.

Yönlendirdiğimiz temizlik personelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli düzenli olarak size yönlendirebiliyoruz.

Talepleriniz doğrultusunda yönlendireceğimiz personel ya da personellerimiz sabah 09.00'dan akşam 17.00'a kadar sizlere yardımcı olmaktadır..

Fiyaka Temizlik olarak biz temizliğin bir sanat olduğuna inanıyoruz.
Kurumsal kimliğimiz ve deneyimli personelimizle “profesyonel” sonuçlar sunuyoruz.
En önemli reklamın “memnuniyet” olduğuna inanır, en güçlü yanımız olarak müşteri memnuniyetini görürüz.
Güçlü ilişkiler kurarız ve “ömür boyu müşteriler” ediniriz.
Masraftan kaçınmaksızın en kaliteli ekipmanları kullanır, en doğal ve etkin deterjanları tercih ederiz.
Biz müşterilerimizin, iş arkadaşlarımızın ve şirket gizli bilgi ve varlıklarının “mahremiyetini ve güvenliğini” koruyoruz.
En iyi hizmeti ödün vermeden sürdürme ve “güvenli ve kazasız bir ortam” yaratma sorumluluğumuzun farkındayız.

Ev temizliği temizlik fiyatları, evin büyüklüğü, temizlik hizmetinin detayları ve ekstra istenilen hizmete göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle, temizlik şirketi ile iletişime geçerek fiyat teklifi almak en doğru seçenek olacaktır.