Beşyol Temizlik Şirketi

Beşyol Temizlik Şirketi

Beşyol Temizlik Şirketi

Beşyol Temizlik Şirketi, profesyonel temizlik hizmetleri sunan bir firmadır. İstanbul'un Beşyol bölgesinde faaliyet göstermektedir. Şirket, ev temizliği, ofis temizliği, inşaat sonrası temizlik, villa temizliği, tadilat sonrası temizliği, taşınma öncesi ev temizliği, taşınma sonrası temizlik, dış cephe temizliği, cam temizliği gibi birçok farklı alanda hizmet vermektedir. Beşyol Temizlik Şirketi, deneyimli ve uzman bir ekip tarafından gerçekleştirilen temizlik hizmetleri ile müşterilerinin beklentilerini karşılamayı hedeflemektedir. Şirket, yüksek kaliteli temizlik ekipmanları ve malzemeleri kullanarak temizlik işlemlerini gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda çevre dostu temizlik ürünleri kullanarak hem müşterilerine hem de çevreye önem vermektedir. Müşteri memnuniyetini odak noktası olarak gören Beşyol Temizlik Şirketi, hızlı ve güvenilir hizmet sunmaktadır. İhtiyaçlara özel temizlik paketleri sunarak müşterilerinin taleplerini karşılamaktadır. Ayrıca çalışma saatlerini müşterilerinin programına uygun şekilde ayarlayarak esnek bir hizmet sunmaktadır. Temizlik hizmetlerinde kalite, güvenilirlik ve uygun fiyat politikası ile öne çıkan Beşyol Temizlik Şirketi, müşterilerinin yaşam ve iş alanlarını hijyenik bir şekilde korumayı ve temizlik konusunda yüklerini hafifletmeyi amaçlamaktadır. Profesyonel temizlik hizmetine ihtiyaç duyan herkesin tercih edebileceği bir şirket olarak bilinmektedir.

Beşyol Taşınma Sonrası Temizlik

Beşyol taşınma sonrası temizlik, taşınma sonrası evinizi temizletmek zor bir iş olabilir. Eşyaların taşınması, yeni yaşam alanının düzenlemesi derken temizlik bazı zamanlar da ihmal edilebiliyor. Bu durumda sizlere yardımcı olacak olan Beşyol temizlik firması ile iletişime geçebilirsiniz. Profesyonel temizlik firması, taşınma sonrası evinizi en ince detaya kadar dip bucak temizleyerek, sizlere tertemiz ve hijyenik bir yaşam alanı sunacaktır. Bu temizlik sadece iç mekanlar ile sınırlı değil, aynı zamanda da dış mekanlarda da gerçekleştirilebilir. Ayrıca, duvar silme, koltuk temizliği, halı temizliği gibi işlemlerde hizmet kapsamında yer almaktadır. Bu hizmetler, aynı zamanda bina sakinleri içinde uygundur. Bina temizliği için de profesyonel ekip, binalarınızın ortak kullanım alanlarını en hijyenik bir şekilde temizleyerek size sağlıklı ve konforlu bir yaşam alanı sunacaktır. Uzman ekip ve ekipmanlar sayesinde, taşınma sonrası temizlik işlemlerinden kolayca kurtulabilirsiniz. Taşınma sonrası temizlik için özel olarak geliştirilmiş temizlik planlarıyla, evinizi veya işyerinizi yeni bir başlangıç için hazır hale getiririz. Detaylı temizlik hizmetlerimizle sizlere pratik çözümler sunarız.

Sıkça Sorulan Sorular

Hangi günler hizmet alabilirim?

Talebinize göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz.

İstanbul'da uzun yıllardır temizlik hizmetleri sunan Fiyaka Temizlik Hizmetleri, verilen hizmet ve çalışan güvenirliliği açısından gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bir temizlik firmasıdır ve bu yüzden temizlik hizmeti alırken evde bulunmanız zorunlu değildir. Ancak ilk temizlik hizmetimizde, sizin öncelik ve hassasiyetlerinizi daha iyi yerine getirebilmemiz açısından evde bulunmanız uygun olabilir.

Yönlendirdiğimiz temizlik personelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli düzenli olarak size yönlendirebiliyoruz.

Talepleriniz doğrultusunda yönlendireceğimiz personel ya da personellerimiz sabah 09.00'dan akşam 17.00'a kadar sizlere yardımcı olmaktadır..

Fiyaka Temizlik olarak biz temizliğin bir sanat olduğuna inanıyoruz.
Kurumsal kimliğimiz ve deneyimli personelimizle “profesyonel” sonuçlar sunuyoruz.
En önemli reklamın “memnuniyet” olduğuna inanır, en güçlü yanımız olarak müşteri memnuniyetini görürüz.
Güçlü ilişkiler kurarız ve “ömür boyu müşteriler” ediniriz.
Masraftan kaçınmaksızın en kaliteli ekipmanları kullanır, en doğal ve etkin deterjanları tercih ederiz.
Biz müşterilerimizin, iş arkadaşlarımızın ve şirket gizli bilgi ve varlıklarının “mahremiyetini ve güvenliğini” koruyoruz.
En iyi hizmeti ödün vermeden sürdürme ve “güvenli ve kazasız bir ortam” yaratma sorumluluğumuzun farkındayız.

Ev temizliği temizlik fiyatları, evin büyüklüğü, temizlik hizmetinin detayları ve ekstra istenilen hizmete göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle, temizlik şirketi ile iletişime geçerek fiyat teklifi almak en doğru seçenek olacaktır.