Başakşehir Temizlik Şirketi

Başakşehir Temizlik Şirketi

Başakşehir Temizlik Şirketi

Size Başakşehir'de verdiğimiz temizlik hizmetleri hakkında bilgi verebilirim. Başakşehir bölgesinde ev ve işyerlerinin temizliği için profesyonel hizmetler sunmaktayız. Eğitimli ve deneyimli temizlik personelimiz sayesinde müşterilerimize yüksek kaliteli hizmet sunuyoruz. Ev temizliği hizmetlerimiz arasında oda temizliği, banyo ve mutfak temizliği, halı ve koltuk temizliği gibi işlemler yer alır. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda temizlik hizmetini kişiselleştirebiliyoruz. Ayrıca haftalık veya aylık temizlik hizmetleri de sunuyoruz. İşyeri temizliği hizmetlerimiz ise ofisler, restoranlar, oteller, mağazalar gibi ticari alanlara yöneliktir. Bu alanlarda profesyonel temizlik ekipmanları kullanarak hijyenik bir ortam sağlıyoruz. İşyerlerinin temiz ve düzenli olması, çalışanların verimliliğini artırır ve müşterilere daha iyi bir izlenim sunar. Başakşehir bölgesindeki temizlik hizmetlerimiz için uygun fiyatlar sunuyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor ve her işimizi özenle yapıyoruz. Eğer Başakşehir'deki ev veya işyerinizin temizliği konusunda yardıma ihtiyacınız varsa daha fazla bilgi almak veya randevu oluşturmak için bize ulaşabilirsiniz. Yardımcı olmaktan mutluluk duyarız! Başakşehir temizlik şirketi olarak inşaat sonrası temizlik, boş ev temizliği, dolu ev temizliği, daire temizliği, eşyalı ev temizliği, tadilat sonrası temizlik, ofis temizliği, villa temizliği gibi tüm temizlik işlemlerini sunuyoruz. 

Başakşehir Ofis Temizliği

Başakşehir temizlik şirketleri arasında yer alan firmamız üstün performansı ve kalitesi ile ön plana çıkmaya devam ediyor. Firma olarak kesinlikle kalitemizden ödün vermiyoruz ve bütün hizmetlerimizi titizlikle ve özveri ile gerçekleştiriyoruz. Başakşehir ofis temizliği konusunda Başakşehir temizlik şirketleri arasında farkımızı bir kez daha ortaya koyuyoruz. Ofis temizliklerinde hiçbir engele takılmıyoruz. Başta boş ofis temizliği olmak üzere bütün hizmetleri sunuyoruz. Başakşehir temizlik şirketi olarak ofis temizliği konusunda oldukça iddialıyız. Biliyor olmalısınız ki temizlik hizmetlerinin en zoru ev temizliğidir. Ofis temizliği hizmetlerinde müşteri memnuniyeti de kazanmak oldukça zordur. Neyse ki firmamız üstün performansı sayesinde zorlukları kısa sürede yenerek memnuniyet kazanmaktadır.

Başakşehir'de Gündelik Temizlikçiler

Ev temizliği ya da ofis temizliği yaptırmak istiyorsanız ve son derece yoğun olduğunuz için günlük temizlikleri daha ideal buluyorsanız, Başakşehir'de gündelik temizlikçiler ile ev temizliği ya da ofis temizliği hizmetlerinden yararlanmak sizler için en akıllıca çözüm olacaktır. Gündelik temizlikçiler hizmet kapsamına ev temizliği, ofis temizliği, işyeri temizliği, lokanta ve restoran temizliği, otel temizliği, büro temizliği, rezidans temizliği gibi hizmetler dahildir. Ev temizliğinde odaların temizliği, mutfak temizliği, salon temizliği, cam temizliği, balkon temizliği, zemin temizliği, ütü, bulaşık, çamaşır katlama ve çocuk bakımı gibi hizmetler de olabilir.

Günlük temizlik konusunda ev ya da işyerlerin de akla ilk gelebilecek olan mutfak temizliğinde her nokta detaylı bir şekilde ve özel temizlik ürünleri ile temizlenmektedir. Mutfak temizliğinde ocak, ocak duvarları, fayanslar, tezgâh, ankastre, lavabo ve bataryalar derinlemesine temizlenir. Kapılar, camlar, pervazlar silinir ve mutfaktaki tüm prizlerin tozları alınır. Dolap temizliği yapılır, halı süpürülür ve zemin temizliği yapılır.

Başakşehir'de gündelik temizlikçiler sayesinde, ev içerisinde bulunan oda ve salon temizliği olmak üzere tüm mobilyaların yüzeyleri dikkatlice silinmekte, camlar, zeminler ve duvarlara uygun temizlik ürünleri ile temizlik işlemi uygulanmaktadır. Oturma odasında bulunan yastık ve minderlerin tozları alınır ve koltukların erişilmeyen yerlerindeki tozlar da elektrik süpürgesi ile çekilir. Şifonyerler, biblolar, duvardaki çeşitli raflar ve tablo gibi çeşitli aksesuarların her birinin temizliği de özenle yapılır. Kapılır, kapı kulpları, aynalar, bataryalar, masalar, sandalyeler ve prizler silinir tüm tozları alınır. Başakşehir'de gündelik temizlikçiler, ofis temizliği işleminde ise müşteri istekleri doğrultusunda temizlik işlemlerini gerçekleştirerek temizlik sürecini tamamlarlar.

Sıkça Sorulan Sorular

Hangi günler hizmet alabilirim?

Talebinize göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz.

İstanbul'da uzun yıllardır temizlik hizmetleri sunan Fiyaka Temizlik Hizmetleri, verilen hizmet ve çalışan güvenirliliği açısından gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bir temizlik firmasıdır ve bu yüzden temizlik hizmeti alırken evde bulunmanız zorunlu değildir. Ancak ilk temizlik hizmetimizde, sizin öncelik ve hassasiyetlerinizi daha iyi yerine getirebilmemiz açısından evde bulunmanız uygun olabilir.

Yönlendirdiğimiz temizlik personelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli düzenli olarak size yönlendirebiliyoruz.

Talepleriniz doğrultusunda yönlendireceğimiz personel ya da personellerimiz sabah 09.00'dan akşam 17.00'a kadar sizlere yardımcı olmaktadır..

Fiyaka Temizlik olarak biz temizliğin bir sanat olduğuna inanıyoruz.
Kurumsal kimliğimiz ve deneyimli personelimizle “profesyonel” sonuçlar sunuyoruz.
En önemli reklamın “memnuniyet” olduğuna inanır, en güçlü yanımız olarak müşteri memnuniyetini görürüz.
Güçlü ilişkiler kurarız ve “ömür boyu müşteriler” ediniriz.
Masraftan kaçınmaksızın en kaliteli ekipmanları kullanır, en doğal ve etkin deterjanları tercih ederiz.
Biz müşterilerimizin, iş arkadaşlarımızın ve şirket gizli bilgi ve varlıklarının “mahremiyetini ve güvenliğini” koruyoruz.
En iyi hizmeti ödün vermeden sürdürme ve “güvenli ve kazasız bir ortam” yaratma sorumluluğumuzun farkındayız.

Ev temizliği temizlik fiyatları, evin büyüklüğü, temizlik hizmetinin detayları ve ekstra istenilen hizmete göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle, temizlik şirketi ile iletişime geçerek fiyat teklifi almak en doğru seçenek olacaktır.