BİZE ULAŞIN
0506 090 30 60
E-MAIL
info@fiyakatemizlik.com
ÇALIŞMA SAATLERİ
Pzt. Cmts. 08:00 - 18:00

Ev Temizliği

Ev hanımları için temizlik önemli gibi görünse de çalışan kadınların hemen hepsi temizlik konusunda oldukça dikkatli olduğundan ama işlerinin yoğunluğu nedeniyle temizliğe yeterli zaman ayıramadıklarından söz eder.

Bütün kadınların ev temizliği hakkında pratik ve genel bilgileri mevcuttur. Birçok kadın temizlik

İstanbul genelinde faaliyet gösteren Fiyaka Temizlik ev temizliği tam da temizliğe vakit ayıramayan kadınlar için kurtarıcı olacak niteliktedir. Çalışsın çalışmasın kadın ve erkekler için sıkıcı bir şey olan konusunda oldukça titizdir. Hatta bazıları hastalık derecesinde titiz olabilmektedir. Daha çok ev temizlik artık temizlik firmaları ile oldukça kolay bir hal almış durumda. Üstelik temizlik gayet hijyenik bir şekilde tamamlanıyor.

Profesyonel bir ekip ile çalışan firma, istediğiniz bir gün istediğiniz bir saatte evinize gelerek kaliteli ve sağlığa hiçbir zararı olmayan temizlik ürünleri ile evinizi hijyenik bir halde sizlere teslim ediyor. Çocuklarının sağlığını her daim önemseyen anneler için hem zaman tasarrufu hem büyük kolaylık olan bu hizmeti denedikten sonra siz de vazgeçemeyeceksiniz.

HEMEN ARA