BİZE ULAŞIN
0506 090 30 60
E-MAIL
info@fiyakatemizlik.com
ÇALIŞMA SAATLERİ
Pzt. Cmts. 08:00 - 18:00

Hakkımızda

Fiyaka danışmanlık organizasyon ve temizlik hizmetleri” Hüseyin Kaya” tarafından büyük bir özveri gösterilerek merkezi İstanbul da olmak üzere 2017 kasım ayında kurulmuş ve faaliyet göstermeye başlamıştır. Gösterdiği bir çok başarılı yenilikçi ve örnek hizmetleri sayesinde her geçen gün sağlam adımlarla büyümeye devam etmektedir.
Firmamızın girişimcilik ruhu sayesinde farklı sektörlerde tecrübe edinmiştir. İlk olarak sektörde başarı konularında uzman yöneticiler ile bir araya gelerek oluşturdukları yönetim kadrosu ile başlangıçta idari danışmanlık içi eğitim ve temizlik ile teknik konularında da değerli başarılar kazanarak müşteri memnuniyetinin tek amacı olduğunu bir kez daha göstererek bu koşulları Fiyaka danışmanlık organizasyon ve temizlik hizmetleri ailesi olarak ilke edinmiştir.
Firmamız ayrıca kurumsal yönetim ilkelerini uzun vadeli ve kalıcı başarının bir gereği olarak göstermekte ve uygulamaktadır.
Şirketimiz, İstanbul Avrupa yakasında hizmet vermekte olup, çalışanlarımız uzun vadeli ve güvene dayalı ilişkiler kuran iş süreçlerine enerji dürüstlük tecrübe ve değer katan başarılı birer profesyonellerdir

Fiyaka idari danışmanlık ve temizlik hizmetleri olarak İstanbul
genelinde hizmet vermekteyiz.

Ana faaliyet konularımız,

işletme ,idari danışmanlık ,organizasyon ,üretim ,temizlik ,iş süreçleri proje ve yönetim hizmetleri olarak hizmet vermekteyiz.

Ayrıca fabrikaların
Paketleme ,depo elemanı ,üretim,etiket
kat, daire,ofis temizliği olarak vasıfsız bay bayan aylıkçı personel
tedarik hizmeti veriyoruz.

Deneyimlerimizle, güvenilirliğimizle, geniş destek ağımızla, iş konusu ve
tecrübeli personel takımımızla. işimize duyduğumuz saygıyla özenle
sunduğumuz çalışmalarımızla her zaman sizin yanınızdayız.
Birlikte çalışarak en iyiye yükselmeyi ve en kaliteli hizmeti sunmayı
hedefliyoruz.

iyi çalışmalar dilekleriyle

Genel müdür.
Gaziantepli Hüseyin bey

HEMEN ARA